İş yerinde hırsızlık iması yemek?

Hts58
İş yerinde başıma gelen bir olay arkadaşlar özellikle kasadan anlayan arkadaşların yorumlarını bekliyorum 5 yıldır bir markette çalışan dürüst bir elamanım geçenlerde marketin eski kasası değişti yeni kasalar geldi ve bu kasalar yeni sistem dokunmatik tuşlu değil ve ekranına bas bas bas olmuyor zorla numaraları giriyorsun neyse ben yeni kasa sistemini bilmediğim için bir kaç kez müşteriye fazla tartmışım haberim olmadan bunun neyden kaynaklandığını anlayamadım ilk başta ve marketin ortaklarından birine bu durumu müşterinin önünde açıkladım ve bana çok kızdı bağırdı çağırdı sonra bu olay baya sorun oldu ve beni iş yerinde hırsızlıkla suçlama olarak değilde imaa olarak davranışta bulundular halbuki kamera var herşey var ekranı bilmediğimiz için yanlış bastığım bir tuştan fazla tartmış ben bunu sonradan anladım ama maalesef şu an işten çıkmayı düşünüyorum benim aslımda böyle bir şey yapmadığımı kameralardan zaten bilirler nasıl oluyorda bu kadar kolay imaa ediyorlar tamam bende suçluyum müşterinin önünde söylememeliydim ama oldu bir hata ayrıca a kasadaki bir tuşa basıldığı takdirde fazla okuyacağını neden söylemediler bize
İş yerinde hırsızlık iması yemek?
6
2
Görüşünü yaz