1 yıllık çalışma ile KPSS kazanılır mı mantığınıza dayanarak söyleyin lkuzenim bu dershane için dul teyzemin takılarını istiyo?

Gizli Üye
Ben üni den mezun olalı 2 yıl oldu üniversiteyi bitirip geldiğimi yıl ailevi sebeplerden dolayı hazırlanalmadım bu sene dershaneye gittim ama malum Corona dershaneye fazla gitmedik de Ben dershanenin verdiği uzaktan eğitimler seyrettim internetten bir sürü YouTube videosu baktım genel kültür genel yetenek matematik hariç hepsini tamamladım alanım tarih O yüzden GKGY tarihI alandan çalıştım hemen hemen alanda Tamam o yüzden bir eğitim bilimleri kaldı işte O yüzden ben bu sene Dershaneye gitmeyi düşünmüyorum uzaktan eğitim videoları Satın alıp onlarla tamamlamayı düşünüyorum

kuzenimi beden eğitimi okudu benden 3 yaş büyük Ben Uni okurken o Burada iki sene dershaneye gitti ama dershane beğenmiyor Aydın'da oturuyoruz buranın dershanesini beğenmiyor İlla İzmir'deki bir dershaneye gitmek istiyor 9 milyar Zaten bir tek annesi var babası yok teyzem 70 yaşını Geçti kadın hala çalışıyor bu yil gel beraber gidelim dershaneye dedim gelmedi gel bari benim uzaktan eğitim videolarını sana atalım dedim tamam tamam dedi onu da kulak arkası yaptı alan eğitim GKGY hiç birinden temeli yok Sadece bu yıl çok sıkı çalışırsa (ki sanmıyorum ama) gerçekten kazanabilir mi teyzem Onun parasını bulmak için takılarını bozduracak değer mi sizce
Güncellemeler:
1 ay
Güncel
1 yıllık çalışma ile KPSS kazanılır mı mantığınıza dayanarak söyleyin lkuzenim bu dershane için dul teyzemin takılarını istiyo?
3
1
Görüşünü yaz