EBA'daki tartışmalı görüntüler için inceleme başlatılması velilerin kaygısını yok eder mi?

Gizli Üye
EBAdaki tartışmalı görüntüler için inceleme başlatılması velilerin kaygısını yok eder mi?
Kardeşim ilkokula gidiyor. Çocuk tatil bile yapamadı, oyun çağında. Anne-babamız eğitimci olduğu için ders konusunda asla ihmalkar davranmasına izin verilmiyor. Dün EBA'nın uzaktan eğitim dersleri başladı biliyorsunuz, televizyonda akşama kadar onu izledik. Bir baktık Adnan Menderes'in idam sahneleri, çocuk ne oluyor falan diye sordu açıklayamadık. Gece yatana kadar konusu açılmadı ama uyuyamamış yanıma geldi, korktum diye. 1 yıldır neredeyse hiç bir şeyden etkilenip de yanımda yatmazdı çok üzüldüm. Tamam o görüntüler hakkında inceleme başlatıldığını açıkladı Ziya Selçuk bugün ama iş işten geçtikten sonra ne önemi var ki? Bir hafta geç başlasaydı online eğitim ama böyle bir durumla karşılaşmasaydık keşke, çok üzgünüm.
Evet, yok eder. Çünkü bir daha böyle bir durumla karşılaşmayacağımdan eminim.
A seç
Hayır, yok etmez. Çocuğum/kardeşim o görüntüleri görüp, etkilendi zaten. Daha fazlası olamaz.
B seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim
EBA'daki tartışmalı görüntüler için inceleme başlatılması velilerin kaygısını yok eder mi?
44
16
Görüşünü yaz