Bu yaz toplam 90 kitap okuma hedefim var ve en iyi şekilde kavrayarak ama niyeyse... sizce ne olur? Plan iyi mi?

okunacak kitaplarda çok önemli

fakat giriş olsun diye roman, başarı hikayeleri, edebi ağırlıklı gidebilirim,

ama korku var biraz

çünkü içimdeki bir ses şunu söylüyor, mümkün başarılabilir fakat başardıktan sonra bakış açın ve konuşma şeklin baya değişebilir

kavramak için hızlı okuma teknikleri , bilgileri ve özetleri unutmamak için kavramayı kolaylaştırabilmek adına hafıza teknikleri ve + olarak

yoğun bir zihinsel aktivite olacağı için destek olarak Omega 3 kullanacağım günde 3 öğün, + olarak bol bol hayal gücümden faydalanmayı planlıyorum

istiyorum ki bir kitaba başladığımda filmi hayal gücüm hazırlasın ve yoğun bir konsantrasyon haline geçeyim

birde düzenli spor yapacağım ve yediklerime dikkat etsem iyi olur

bu yaz zihinsel yeteneklerimi geliştirdikten sonra ünide inş bazı projeler için girişimlere başlayacağım

plan hazır Allah yardımcım olsun.

Bu yaz toplam 90 kitap okuma hedefim var ve en iyi şekilde kavrayarak ama niyeyse... sizce ne olur? Plan iyi mi?

(- arkadaşım bana niye direk proje fikirlerinden başlamıyorsun diyor , yolculuğa sonuçta beyinle çıkacağım, donanımsız bilgi almaktan uzak hayal gücünden uazak bir beyin beni sadece başarısızlığa sürükler bence , yıllık hedefimse 450 kitap , en büyük hayalime girişi yapalım bakalım)

3
3
Görüşünü yaz