GÖZÜMÜN GÖRDÜĞÜ, KALBİMİN HİSSETTİĞİ, KARDEŞLİK BENİM İÇİN NEDİR?

Merhabalar burada yeniyim, siz değerli arkadaşlarıma, abilerime, ablalarıma, güzide ve bir miras olarak gordugum projemi aktaracağım. Siz değerli insanların fıkırlerını almak benım ıcın mutluluk verıcı olucaktır. Okuyan , arastıran, ınsanlarla tanısmayı seven bır ınsanım. Kucuklukten berı hayalim spiker olabilmekti,5.5-6 yıl kısa surelı muhabırlık, edıtorluk, kadıköy kent konseyı sunuculuğu, fotoğrafçılık, basın danısmanlıgı derken, fınal etabında herhangı bır kuruma ıse gıremedıgımı anladım.

Kendimi tanıyordum, neler yapabılırım? bunu dusunurken aklıma (Sen zaten okuyan , arastıran ınsanlarla tanısmayı seven ınsansın nıcın bır kutuphane kurmuyorsun?) Kutuphane ıyı fıkırdı, ama ben degısımı yenılıgıde seven ınsan olarak Karavan'da kutuphane nasıl olur? dedim ve bunun inşaatına basladım. Evde 6 kolim var ıclerınde okudugum yazdıgım , askerlık arkadaslarımın yazmıs oldugu dusunce defterı, terli halde koydugum askerlık sapkam :) ılerıde karavan alıp 40-50 koliye ulastugunda bu bırıkımlılıkle karavanı kutuphaneye cevırecegım. ıcerısıne vıtrın bolumu yaptırıp yagmurlu bır gunde konferansa veya semınere gıttıgımde ıslanan pantolonumu vıtrın ıcerısıne koyacağım.

Tanıstıgım yenı ınsanların fotografları elimde olacak fotografın arkasında benı tanıdıktan sonrakı surecte dusuncelerı :) EVET YENI INSANLARLA TANISMAYA BAYILIYORUM SIZLERLEDE TANISMAK ISTERIM YUZ YUZE DAHI GORUSEBILIRIZ HEPIMIZ INSANIZ VE BIZIM RENGIMIZ YOK, BIZIM DALGALANAN BAYRAĞIMIZ, INANDIĞIMIZ DİNİN YUKUMLULUKLERI VAR :) SATIRLARI OKUDUGUNUZ ICIN TESEKKUR EDERIM..

0|0
25

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

25
  • Vay be çok guzel son zamanlarda gordugum en guzel soru

0|0
    0|0
    • 1gün

Buraya yeni uyeyim burası sosyal paylaşım platformu elbette ki sorulan soruların cevap bulabileceği biryer ben ilk etapta kendi projemin anlatimini sundum , fikirlerinizi öğrenmek isterim dedim , benim burada alacağım her fikir çok önemli , tesekkurler

• Valla seni bilmem de benim için aynı anadan babadan olmadır.

0|0
    0|0
    • 1gün

:) herkesın konumu farklı, annemızden babamızdan pay bıcmıs, ''Tıp demıs burnundan dusmus'' dıyecegımız dostlarımız gercekten var mı?

• Humanist olan tarafın hoş :)

0|1
    0|0
  • Durumumuz yoktu, okuyamadim kardes 😏

0|0
    0|0
  • Ne uzatmış sın

0|0
    0|0
    • 23saat

Yapacak birşey yok :)) bu kadar takma

• 22saat

ful her zaman pozıtıf bakarak kendımı kandırmaktansa olumsuz tarafları elestırır olumlu tarafları destek verır bırcok ınsan kendımı ayırt etmeyı yeğlerim. kendımı senınle tartısacak potansıyelde gormuyorum benım yazdıklarıma ve senın cevaparına bakılırsa demokratik olmuyor, kendinle barışık olabilmek için , tartısabılırsın.. bırcok ınsanı kendı halıne bırakmak gerekıyor bunlardan bırısıde sensın, bellıkı, tatmin olmak ısteyen erkekler olabılır bence sen onların yanına git, bana saygısı olmayan benımde saygım yok kusura bakmicaksın hadi marş marş..

• 22saat

Boş birisin siteyi terket birader

• kardeş iyidir aynen

0|1
    0|0
  • Bu çocuk ne diyor?

0|0
    0|0
    • 1gün

Yazmış olduğum metni okuduysan ne demek istediğini anlamış olman lazim, teşekkürler

Benzer Benceler

Yükleniyor...