12 saat çalışabilir misiniz?

bir fabrikada calısıyorum sabah 6 da gidiyorum akşam eve 6 da dönüyorum iş bulamadıgım için başka çare yok ama gücüm tükeniyo eve geldiğimde sadece uyumak için vaktim oluyo 😔 üniverste mezunuyum

0|1
210

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

210
  • 12 saatten bile uzun çalıştığım zamanlar oldu ama eve ölü gibi gelip yemek dahi yemeden uyuyordum. resmen eziyetti sonra işten ayrıldım ve toparlanmıştım sonra da sabah 10 akşam 5 arası maaşı 3 katı iş bulmuştum

0|0
    0|0
    • 21saat

Nasıl buldun ki

• 21saat

valla bir iki hafta dinlendim sonra dolaşmaya sıkılıp çıktığımda 2 adamın konuşmasına denk gelmiştim özür dilerim konuşmanıza denk geldim ama ben bilgisayar işinden anlarım dediğimde tamam yarın başla demişlerdi ve eski işimin 3 katı maaş vermişlerdi

• Bende fabrikada calisiyorum sabah 6.30 da cikiyorum aksam 9.40 ta geliyorum mesai oldugu zamanlar. 12 saat is geri kalan zaman yol..

0|0
    0|0
  • Sen onca sene oku abi hayaller kur annen baban senin icin ugrassinlar sen cabala bitir okulu gel fabrikada calis. Allah yardimcin olsun canim ya.

0|0
    0|0
  • En azından çalışıyorsun 24 saat boş geçiyor atama bekliyorum

0|0
    0|0
  • Umarım daha iyi bir iş bulursun karamsar olma keşke 8 saatlik 3 vardiyalı bir yerde çalışsaydın.

0|0
    0|0
  • Öyle bende bir ara çalıştım asgari ücretin 300 tl fazlasına askerden önce kalkıyordum

0|0
    0|0
  • 24 saat calisanlar var haline sukret..

0|0
    0|1
  • Nerde yasiyosun?

0|0
    0|0
  • Fabrika ne üzerine

0|0
    0|0
  • Evtt

0|0
    0|0
  • Başka iş bul