Üniversite genel olarak nasıl bir yer? Psikoloji okuyanlar memnunlar mı okudukları bölümden?

Psikoloji bana yakın geliyor ve psikoloji okumayı düşünüyorum. Bana biraz bilgi verir misiniz bu bölüm hakkında ve tabi üniversite hakkında.

1|1
27

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

27
  • Hangi bölüm istediğin önemli.

1|0
    0|0
  • Üniversiteden üniversiteye ortamı değişiyor. Bölüm ise hangi fakülteye gittiğine bağlı fen-edebiyat psikoloji kastetmiyorsundur umarım...

0|0
    0|0
  • psikiyatri yakında yok olacaktır psikiyatri sahte yalan bir bilimdir psikiyatri yasaklanacaktır

0|0
    0|0
    • 4gün

yasaklanmasa bile insanlar psikiyatrinin yalan bir bilim olduğunu öğrenecekler ve psikiyatri ye gitmiyecek zaten çok kişi artık öğrendi psikiyatri ye gitmiyorlar çünkü sahte yalan bir bilim olduğunu biliyorlar psikiyatri çıkıp diyor ki biz hastalarımıza 1 yıldan daha fazla antidepresan vermeyiz aynı doktorun hastası 2 yıl antidepresan kullanıyor psikiyatrislerin çoğu yalancı dır tedavi etmek gibi bir amaçları yoktur sadece istedikleri ilaçların satılması ve insanlarn gelmesinin devam etmesidir ama istedikleri gibi olamayacak artık

• Hangi Üniversiteye gideceğini yaptığın sıralama belirler Ankara , İzmir, İstanbul yüksek puanları oralarda okursan ne mutlu.. Psikoloji en güzel bölümlerden biri okumalısın kanımca.

0|0
    0|0
  • Psikoloji bilmem ama üniversite hakkında sorabilirsin.

0|0
    0|0
  • Sana tek tavsiyem dış hekimi ol

0|0
    0|0
  • çalışmalar nasıl gidiyor

0|0
    0|0
  • üniversite işte lisenin üst modeli

0|0
    0|0
  • Bilgim yok ya o bolumu bilmiyorum