Beyler bayanlar bir dahi yakaladım abi zeki insanı gördümde Dahiyle ilk defa tanıştım, ne düşünüyorsunuz?

Beyler bayanlar bir dahi yakaladım abi zeki insanı gördümde Dahiyle ilk defa tanıştım, ne düşünüyorsunuz?

diyede resmi koyup anlatayım

ömrü hayatım boyunca gerçekten çok insanla tanıştım, gördüm duydum,

çok zeki insan gördüm

ama hayatımda ilk defa 1 Dahiyle tanıştım

ben hep zekaya ilgi duymuşumdur

ondan aslında birazda bu heyecanım

çocukça çeşitli sendromlar var sanırım fakat çok mutlu gözüküyor

1 hafta aynı ortamda bulundum ulan neydi be öyle hala etkisindeyim yeminediyorum

1-Hem aşırı dışa dönük olabiliyor hemde aşırı içe kapanık olabiliyor içine kapandığı an kafası başka alemlerde yüzüyor ve bir anda patlıyor buldum diyip bir yerlere not alıyo en son peçeteye bile not aldığını gördüm :asdsd

2. Dehşetül vahşet derecede çalışkan, , deli gibi çalışıyor kafasını kitabın başından ayırmadan 6 saat geçirdiğini biliyorum

3. Çok karışık bir şeyi öyle bir basitleştiriyor ki size anlatamam, yeminediyorum inanılmaz bir öğretmen olur o çocuktan
fizikteki o çok karışık konuyu bana öyle bir anlattı ki yardım istediğim de salak olsa anlar o derece diyorum (baya benzeterek anlattı baya tabakla çanakla anlattı :D)

4. İnanılmaz açık görüşlü ve hoş görülü her düşüncenize açık sizinle tartışmaya girmez saçmalasanız bile bunu hissettirmez size, mutlaka sizinde haklı bulduğunuz o kısımları siz anlatamasanız bile anlıyor

5. Enerjisi sizi etkiliyor, yani o içine kapandığı anda ruhunuz çekiliyor gibi oluyor orası ayrı ama dışa dönük moduna girdiğinde çok eğlenceli birine dönüşüyor

6. Çok hızlı öğreniyor, eğlenceli hale getiriyor, etrafındaki nesnelerle oynuyor çocuk gibi, ve çok farklı bakış açılarına sahip içini açtıkça bambaşka bir dünya açılıyor sanki size

Bakın sadece 1 hafta tanıdım ben 1 hafta, çocuğun dahi olduğunu öğretmenden öğrendim,
ulan vay anasını be 😂😂 bide şunu baya dinliyor :D hastası baya hatta

2
3
Görüşünü yaz