10 yıl sonra kendinizi nerede görüyorsunuz?

Tabi geleceği kimse bilemez ama umut etmek diye bir şey var zaten öleceğiz diye bugün yıkılmıyorsak bu içimizdeki umuttan dolayıdır siz kendinizi 10 yıl sonra nerede görüyorsunuz?
Güncellemeler:
Hepiniz cidden yıkık mısınız ya insanın geleceğe dair bir hayali bir amacı olur onu anlatmak için bir heves olur içinde yazık cidden üzüldüm yaşamak için yaşıyorsunuz hiç mi hayaliniz amacınız yok veya laf kalabalığı yapmak için mi buradasınız?

0|1
2450

En İyi Erkek Görüşleri

• Mezun olmuş uzmanlığını yapan evlenmiş ya da evlilik yolunda olan bir kişi olma niyetindeyim. İleride siyasete girme niyetim var ama 28 oluyorum 10 yıl sonra o yüzden zor biraz o yaşta. Kendini geliştirme meselesi var ekonomi tarih siyaset gibi şeylet önemli. Eğitim sektörünede meraklıyım babamın da eğitim sektöründe kendi işi var oradan birşeyler öğrenmek isterim. Sonuçta bazı şeyler eğitimsiz olmuyor.

1|0
    0|0
    • İşte duymak istediğim cevaplar 😊

• Ama aslında uzun vadeli plan yapmak iyi olsada insanı gerçekçi olmassa beklentiye sokuyor. Uzun vadede planların tutmama olasılığıda var. Gerçi bu kişiye kalmış birşey.

• Azimle hayallerinin peşinde koşarsan olmaması çok düşük ihtimal bence

• Bir sordun bin ah işittin😊
    Kızıma babalık yaparken, ona kitap okurken görüyorum kendimi...

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşleri

• cok iyi bir is yerine girmis, iyi pozisyonda, karakter anlaminda güclenmis, sevgidim kisiyle evli, 2/3 cocuk, evimiz var, arabamiz var :)
    yani en iyisin allah bilir ama hayalim bu..

1|0
    0|0
  • Bir restoran ve ya pastane sahibi sevdiğim işi yapan biri olacağımdır

1|0
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

2248
  • Hiçbir bok olmayacak ya evleneceğim çocuk yapıp ev hanımı olacağım ya atanacağım evleneceğim çocuk sahibi olacağım ya da atanıp ayrı yaşayıp evlenmeyeceğim ev iş arasında gidip geleceğim. Ne olabilir ki mk hayallere de zerre inanmam. Çünkü sistem hayal kurmak üzerine değil hayal yıkmak üzerine.

1|0
    0|0
  • Eğer iyi giderseeyi söylecem köti giderseyi düşünmek bile ürkütüyo
    bir yerde iyi bir pozisyonda memurum (bölümümle baglantılı)
    7 yıllık evliyim
    1 cocugum var 3 yasında felan
    Ve huzurluyum inşallah

1|0
    0|0
  • Neden 10 yıl sonra kendimi nerede görmek istediğime karar vererek kendimi kısıtlayayım ki?

İnsanların çok saçma telaşeleri var ya biraz Mandıra Filozofu olmak gerek bu hayatta.

Sen elinden gelenin en iyisi yap her zaman. Bırak zaman göstersin sana neler getireceğini. Sen küçük denizlerde boğulmamak için hesaplar yaparken belki de okyanuslarda yüzme şansını elinin tersiyle iteceksin? Kim bilebilir belki de hesapsız yaşamak sana hesapların üstünde bir standart sunacak.

Tam biraz daha hayal aleminden gerçek dünyaya dönelim. Kendine gel ve dünya için küçük ama senin için büyük hedefler koy ancak hedeflerinin vizyonu olsun.

Biliyorum kafan çok karıştı. Çok da zorlama hedefler güzeldir onlara erişemesek de o yolda bir yerelere elbet varmamızı sağlar ama bazen farklı sokaklara dalmakta fayda görüyorum ;-)

Umarım beni bir anlayan çıkar.

Ne diyor bu deli dediğini duymadım sanma :-)

1|0
    0|0
    • 😂😂 aslında mantıklı ama ufak ufak neyi hayal ediyoruz farkına varmak içindi bu sorum herkes kendi kurduğu hayalleri unutmuş durumda amacım kendimize hayallerimizi hatırlatmaktı

• Paramız olmasa da hayallerimiz var ve biz bu hayallerimizden istesek de vazgeçemiyoruz elbette benim amacım birazcık makara yapmaktı elbette hayal kurmak bedava :-)

• 😊 evet

• Okulumu bitirmiş diplomami almış evlenmiş devlet dairesinde çalışıyor olarak görüyorum inşallah 🤗

1|0
    0|0
  • Bİlmem. En çok şeyi merak ediyorum.. Gerçekten bir gün evlenecek miyim acaba :D

1|0
    0|0
    • Evlenirsin ya ondan kolay ne olabilir ki

• Benim için kolay değilmişse demek :D

Şimdiye kadar evlenmek bana hiç yakın gelmedi. Belki de evlenmek isteyeceğim insanla karşılaşmadığım içindir. Ama ne zaman bana yakın gelcek onu merak ediyorum :D

• Kısmetten öte yol yoktur derler kısmetin bir gün seni bulacaktır 😊😊

• Japonyada öğretmen ve manga yazarı olarak görüyorum dua edin de olsun😊😋

1|0
    0|0
  • Orta vadeli hedeflerim, su anki projeyi bitirmek, kısmetse ke di arabamı almak istiyorum artık cidden sıkıldım otobüslerden. Orta uyan vadede yurtdisinda bir iste çalışmak. Kariyer basamaklarinda bir level atlamak. Şef ya da pm olabilir.

1|0
    0|0
  • Dolgun maaş veren kendi çapinda saygin bir iş insani.

1|0
    0|0
  • DHMİ de bir memur olarak görüyorum en kötü ihtimalle düz memurluk ayrıca 2 üniversitesi en az bitirmiş 1 yüksek lisans yapmış mutlu bir evliliği olan şimdilik tek çocuklu bir anne olarak görüyorum.

1|0
    0|0
  • Umarım mezun olmuş olurum olmadıysam da turistik bir şehirde Tercüman olmak istiyorum kendi bir artı bir evim ve işim başka kimseyi istemem

1|0
    0|0
  • Harika bir mimar olmuşum ve dünyayı kasıp kavuruyorum -hayal etmek başarmanın yarısı falan-

1|0
    0|0
  • Yüksek lisans eğitimini bitirmiş, girdiği işte yükselmiş, evlenmeye aday arayan biri olarak görüyorum. 😁😁

1|0
    0|0
  • yeteri kadar paramı biriktirip güney americada küçük bir kamping açmış görüyorum en kötü o pilanım tutmazsa egede yda akdenizde bir kamping açmış görüyorum ve diğer kamp alanlarına nazaran gerçekten kampçı dostu olan çok uygun bir kamping çmayı düşünüyorum köpeğiyle evlenmiş bir şekilde umarım böyle olur :) şimdi köpeğiyle evlenmişe saçma yorum gelir emin olun bir çok kadından daha çok sever terk etmez zarar vermez bana hatta hasta oldğum zaman sabaha kadar başımda oturduğunu gördüm ben o yüzden köpek

1|0
    0|0
  • Hayallerimi anlatmasını sevmiyorum.
    Ama kesinlikle hâlâ bekâr olurum, bir kaç ev sahibi olmuş olurum. Ama hâlâ ailemle yaşıyor olurum.
    Bunlar hayal değil, hedeflerimden bir kaç tanesi

1|0
    0|0
  • Bahçeli bir ev, geniş arazi, inekler, tavuklar, kazlar, küçük bir sera, doğal yaşam. Bolca gezi, extrem sporlar, ailem , dostlarım gibi gibi şeyler

1|0
    0|0
  • Kendi eğitim kurumumun başında, eğitim sistemimizi kurtarmaya adamış biri olarak görüyorum.

3|0
    0|1
  • Ya profesyonel rock müzisyeni ya da belki Allah vermeisn akıl hastanesi de olur kime nolcağı belli değil

1|0
    0|0
  • 10 yıl sonra sevdiğim işimde evlenme olmadan huzurlu bir şekilde görüyorum

1|0
    0|0
  • Şu an yaptığım işin şubelerini farklı şehirlerde açmış, artık "patron" olmuş, eli cebinde gezen bir çapkın olacağım :-)

1|0
    0|0
  • çok büyük bir belirsizlik var öyle uzun vadeli bir planım yok

1|0
    0|0
  • Valla ben her yerde olabilirim bir tahminde bulunamıyorum 😂

1|0
    0|0
  • 10 yıl sonra bir teknoloji şirketinde bölge müdürlüğü görüyorum. Hedefim budur.

1|0
    0|0
  • Aile babası milyonlarla oynayan bir işadamı olarak görüyorum

1|0
    0|0
  • Umarım evli ve kariyer sahibi olan düzenli bir hayatı olan biri olan bir olurum öyle görmek istiyorum

1|0
    0|0
  • Konser salonu 20 milyon insan var gitar çalıyorum konser veriyorum

1|0
    0|0
  • kendimi şu an olduğum konumdan daha üstte görüyorum. umarım gerçekleşir 🤪

1|0
    0|0
  • Sevdiğim bir mesleği yapmak istiyorum, evlilik olabilir, farklı bir araba, hep dünyalık şeyler işte

1|0
    0|0
  • Umut fakirin ekmeğidir bir sirketin patronu olarak😅

2|0
    0|0
  • Yaptığım hatalardan pişman olmuş bir halde uzak yerlerde..

1|0
    0|0
  • evli mutlu çocuklu üniversite de öğretim görevlisi 6.000 tl maaş

1|0
    0|0
  • Bir keresinde aynaya baktığımda catlamisti yakisikliligimdan jdgshekud

1|0
    0|0
  • Görmüyorum

1|0
    0|0
  • Aynada

2|0
    0|0
    • Benim şimdiye kadar tek bir hayalim var suriye vatandaşı olmak başka bişey istemiyor ben

• En azından bir hayalin varmış şu an buna bile sevinebilirim

• 2029 da

1|0
    0|0
    • Geleceğe dair hayallerimi niye sana anlatayım :) bir de şu yıkık mevzuu çıktı başımıza yeni trend de bu.. Yıkık mısınız

Özgün olmayı dene biraz yıkık ne ameke

• Soru soruyorsun bende kendıme ait dusuncemi söyledim bunu eleştirme hakkın yok.. İşsiz derken? Gecenin saat 4 bucugunda 10 yıl sonrasını hayal eden mi dio bunu :)

• Sorum neyle alakalıysa onu cevap verme durumundasın bunu da ben mi söyliycem istersem sabah sorarım istersem akşam sorarım kime ne? Ben sadece hayallerimizi hatırlayalım ona göre yolumuzu kaybetmeyelim diye kendimize hatırlatma yapalım diye sormuştum soruyu ortalık karıştırarak komik veya alemin zekisi olduğunu düşünen sensin. Düzgün cevap verecek kapasiten yoksa seni başka sorulara uğurlayalım

• Mafya babası

1|0
    0|0
  • Çok güzel bir yerde inşallah olur ya

1|0
    0|0
  • Mezarda

1|0
    0|0
  • Görmüyorum

1|0
    0|0
  • Yamaha r1 in ustunde otobanda gazlarken

1|0
    0|0
  • Eşimle ufaklığın peşinden koşarken 😂

2|0
    0|0
  • Mezarda

1|0
    0|0
  • Mezarda

1|0
    0|0
  • Heralde mezarda olurum

1|0
    0|0
  • olması için çabalıyorum inşallah tiyatrocu :)

1|0
    0|0
  • #10yearschallenge Yaparken 😂😂

1|0
    0|0
  • Ormanda

1|0
    0|0
  • Mezarda 😂

1|0
    0|0
  • Buralarda olmayacağım kesin 😌👍