Bir bilgisi olan?

Merhaba arkadaşlar, sorum benim sorum ünide okumak istediğim bölümle ilgili. Ben gazateci, spiker, muhabir bölümünden ilerlemek istiyorum. Ama ünide hangi bölümü okumalıyım bir fikrim yok. Yanı spikerin ayri bir. bolumu mü var? Muhabir olmak için başka bir bolum mu okumak gerekiyor? Bilgisi olan yazabilir mi lütfen?
Şimdiden cevap veren herkese teşekkürler...

0|0
13

En İyi Erkek Görüşü

• Daha sen istediğin mesleğin okulunu bilmiyorsun... yok artık... Bu duruma geldi mi ya bizim sektör... Tanrı yardımcımız olsun... İletişim Fakültesi Radyo Sinema Tv okuman gerek... Ama sen okuma sana işletme yeter 2 yıllık.

0|0
    0|0
    • Bizim sektör derken? Bizim sektör diye bahsetmişsiniz ama bu sektörde bir katkınızı yerinizi görmüş değilim. Siz kimsiniz acaba? Objektif olmayı benden öğrenmeyin isterseniz. Bir soru sorulduğunda karşında ki ne kadar cahil olursa olsun, sizin işiniz o kişiyi aydınlatmaktır. Açıkçası bu kadar küçümseyici bir yazıyla cevap vermeniz üzdü beni. Bu sektörde de çok tanındiginizi zannetmiyorum. Sebebi açıkça belli ama bende küçük bir hatırlatma yapmak istedim.

• Bu mesleği yapmak için okumana gerek yok...

• Okuyarak insan gelişir. Bilgi edindikçe paylaşım yapılabilir. Okuyabildiğim kadar okuyacağım.

En İyi Kız Görüşü

• Uni de spikerlik diye bir bölüm yok ama radyo televizyon hepsini kapsıyor o bölümü okuyabilrsin

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 2

• Radyo Televizyon

0|0
    0|0
  • Radyo tv

0|0
    0|0
    • Tüm bölümleri kapsıyor mu?

• Bölümleri derken bu bölümden mezun olursan bu meslekleri yapabilirsin. Veya iletişim okuyabilirsin.

• Anladım, teşekkür ederim

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...