Arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var?

Ben yılın başından beri meslek lisesinde ücretli öğretmenlik yapıyorum. Lakin dün 10 saat dersimin olduğu güne idari kat nöbeti koymuşlar tüm gün. Ben dersten çıkıp nöbete geçiyorum içeri zili çalıncada iki dakika Öğretmenler zili çalana kdar ya sigara içmeye veya wc ye gidiyorum. Neyse müdür odasına beni çağırttı ben dersteyim. Ağzına geleni saydı beni iki haftadır şikayet ediyormuş birisi niye nöbet tutmuyormuşum arkadaşlar kamera dan bakalım dedim ben baktım görmedim zilin çalmasına bir dakika kala sen girmişsin dedi kıvırdı. Tamam dedim artık şikayet edenide demedi bende idari nöbetçi ye gittim boşver sen onu dedi şimdi ben ücretli öğretmenim nöbet parası almıorm tutma zorunluluğumuzda yok o gün dokuz saat dersim var arkadaşlar ben nasıl yetiştireyim bişey söyleyin napayim ha bu arada beni şikayet eden bayan hocada yüzüme bakamadı neden bilmiyorum
Güncellemeler:
5gün
Aranızda öğretmenlik yapmış ya da yapan varsa bakabilir mi?
5gün
Ya bir akıl verin arkadaşlar?

0|0
03

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Erkekler Ne Diyor 3

• nöbet tutma zorunluluğu yoksa bir süre ders ver onlara nöbet alma belli bir zamandan sonra hatalarını anlayacaklardır umarım anlamazlarsa umursamazlar sen nöbet tutmuşsun ya da tutmamışın oda senin işine gelir bir daha nöbet tutmazsın şahsi fikrim ben olsam böyle yaparım

0|1
    0|0
    • 5gün

Üzetime gelir ler öylede ya sizce okulda nasıl davranayım nasıl olayım bir akıl verin bana zaten artık daha sessiz ve ciddi olucm işimi yapıp çıkıcam yoksa olmayacak

• 5gün

en doğru karar olur şimdi o bayanla konuş derdini sor diyeceğim o başlı başınca yanlış olacak eğerki bu dediğini yapınca baktın olmuyor bu sefer tersini yap biraz yaklaşmaya samimi olmaya çalış derdini anla bakalım

• 5gün

Ya adam nöbet tutarken geldi gördü sinirle baktı o kızma dan snra orada hademeyede bağırdı ha ona özür dilemiş bana bişyde demedi inanmadıda arkadaş şaka gibi

• Seni çok iyi anlıyorum. Bir zamanlar bende ücretli öğretmenlik yaptım ve aynı sıkıntıları yaşadım. Hiç olmadı görevim değil ve nöbet tutmak istemiyorum demelisin. Zaten yönetmelikte nöbet tutacağına ikişkin bir düzenleme yok.

0|1
    0|0
    • 5gün

Kardeşim saol ya idari nöbetçi ye dedim boşver onu sen sakla etti o kadar lafı yedik hocam dedim kim niye şikayet etmiş dedi bilmiyrm kim oldgnu demedi dedim

• 5gün

Bilemiyorum vardır bir sorunu. Zamana bırak ya da bildiğin ne ise onu yap.

• 5gün

Sizce ne sorunu olabilir ki

• Buyur edelim önce bir sigara yak sakinleş

0|1
    0|0
    • 5gün

Kardeşim kafayı yiyecem ben ya işimi yaptığım halde adam dersim de odasına çağırıp bağırdı bir de kmeraya bakalım dedim ben baktım göremedim dedi var mı böyle bir şey madem şikayet eden var onun ismini versin onuda çağırsın bu ne ya böyle

Yükleniyor...