Kapat

Yeniden üniversite okumak ne kadar mantıklı?

Matematik öğretmenliğinden mezun oldum. Matematiği çok seviyorum öğretmeyi de. şu an çalışıyorum fakat çalışma hayatı bana şu an için uygun değilmiş, anladım. Buna hazır değilim pembe küçük dünyamda mutluydum.

Bu süre zarfında kazanabilirsem Boğaziçi, Marmara gibi üniversitelerden birinde psikoloji okumak istiyorum.

Sizce çalışıp deneyim kazanmak mı mantıklı yoksa cv yi biraz daha doldurmak mı?

0|0
34

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 4

• Tıp okumayacaksan, üniversitede kaybedeceğin vakti kaportacıda geçir, daha kolay iş bulur daha fazla para kazanırsın..

0|0
    1|0
    • 2gün

Valla çok para kazanma gibi bir derdim yok, tek isteğim gençken kendime ne katabiliyorsam katabilmek

• Eğer öğrenmeyi seviyorsan ve öğrenme düzenin bozulduysa ikinci üniv yeniden öğrenme düzeni sağlamak için mantıklı. Öğretmenlikte cv falan hikaye öğrenci seni sevdikçe piyasan olur*. *

0|0
    0|0
  • Zaman kaybı. Bu ülkede üniversite okumanın eskisi gibi önemi yok artık. İşsizlik zivanadan çıkmış. En güzeli meslek edinmekmis onada yaş gecince çare yok kolay kolay

0|0
    0|0
  • Bence çalışmaya devam etmen daha mantıklı.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Benim gayet dolu bir CV'm var ve iş görüşmelerinden anladığım kadarıyla Türkiye şartlarında her halukarda deneyime bakıyorlar.

0|0
    0|0
    • 2gün

Mesela ne ile dolu? Deneyimle mi? Başka şeyler de var mi

• 2gün

Deneyimim yok işte. Ne kadar dolu bir cv olursa olsun deneyim olmadan işe kabul etmiyorlar demek istiyorum.
      Bir sürü sertifikam, katıldığım uluslararası kongrelerim vs.. şeylerim olduğu halde ilk olarak deneyime bakıyorlar.

• İleride ne yapmak istediğine de bağlı. Ben de çalışmaktansa okumayı sevdiğimi farkettim ve lisans üstüne de çıkmak istiyorum.

0|0
    0|0
  • Zorluklardan kaçmak en kolay yoldur ama daha iyi bir hayat sunmaz

0|0
    0|0
    • 2gün

Valla ruhumu rahatsız eden ne varsa uzak durmuşumdur.. Yoksa hasta oluyorum

• 2gün

Aaaa hani zorluklardan kaçmayacaktık djfjjd

• 2gün

Bu zorluk değil ki vakit kaybı 😂 bunu okumazsam hayatımdan bir şey eksilmiyor

Yükleniyor...