Nil Karaibrahimgil ne güzel demiş❤?

Kızlar! Güzel mi güzel bir kadın olduğunuzda, kendi atınız olsun. Kendi paranızı kendiniz kazanın, onu şakır şakır harcayın. Böylece ayrılıklarla, boşanmalarla attan inip eşeğe binmezsiniz. Atınızı kimse altınızdan alamaz. Dörtnala başka yere gidebilirsiniz.
Erkekler! Yakışıklı mı yakışıklı bir erkek olduğunuzda, kadınlara, çocuklara ve hatta birbirinize asla el kaldırmayın. O güç güç değil. Kaba kuvvet o.
Güncellemeler:
Sizce haklımı haksizmi? Şahsen çok haklı..

0|1
19

En İyi Erkek Görüşü

• Bunu anlamanız için birinin size söylemesi gerekmez ki? Azıcık kafanız bassa erkek peşinde koşmayıp ekonomik özgürlüğünüzle kendinizi ezdirmezdiniz.

Gerçi gayet güzel uyandınız son dönemlerde ama biraz geç oldu tabi

0|0
    0|0
    • Bunu anlamam için zaten nil'in söylemesi gerekmiyordu, şahsen ben kendimi ezdirmiyorum

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 8

• Kesinlikle katiliorum soylediklerine ve ek olarak erkekler icinde bulundugumuz zaman dolayisiyla sizi kullanmk isteywcek kadinlara musaade etmeyin. bunu yapan kadinlari siz kullanin saygilarimla...

1|0
    0|0
  • Nedensizce bu geldi aklıma

Kaba kuvvet uyguladım kap kırıldı.

Bu arada yazı güzel very nice

1|0
    0|0
  • Nil söylemişse doğrudur, nil karaibrahimgil ve nilgün bodur olsun toplumla ilgili önemli yorumlar yapıyolar nilide takip ediyorum bu arada instagramda nilgünü' de:)

0|0
    0|0
  • 👏👏👏 İyi söylemiş Kadınlarımız kendi ayakları üzerinde durmalı

0|0
    0|0
  • Boş konuşmuş evlar

0|0
    1|0
  • Ooo özgür kız oldlar iyi bilir :D

0|0
    0|0
  • boş yapmış yine gereksizler abidesi.

0|0
    1|0
    • Neden böyle düşünüyorsun?

• Nil'in cümlelerinde erkeklere hayvan muamelesi yapılmıyor sadece şiddet uygulamayın demek istiyor kadınlara el kaldırmayın diyor ki aynısı erkeklere şiddet uygulayan kadınlar içinde geçerli.. Terbiyesiz değil, cümlelerinde kimseye hakaret etmemiş ki "karı" sözünüde söylenmesini hak etmiyor neyse iyi geceler

• İşte anlamayanlara saçma, ama bana doğru geliyor neyse biz anlaşamayacağız iyi geceler size.

• Dear by Bilgün Nodur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...