Askerlik Tecil Ettirebilir miyim?

19 yaşındayım Mart ayında 20 ye girmiş olacağım. E devlet üzerinden askerlik durumuma baktığım zaman 1. yoklamanın Doğum ayımda geleceğini gösteriyor. Lise mezunuyum üniversiteye bu sene tekrar hazırlanacağım. Askerliğimi tecil ettirebilir miyim?
Güncellemeler:
7gün
Askerliği Kaç Yaşına Kadar Erteliyebiliyoruz?

0|0
04

En İyi Erkek Görüşü

• Bu sana planlarına kalmış bişey biz ne diyelim kardeş

0|0
    0|0
    • 7gün

Ciddi olamazsın allah aşkına. Yorum yapmak için boş boş yorum yapma kardeş. Yasalara göre yüksek okul okumadığın zaman belli bir yaşa kadar askerliğin tecilleniyor zaten. Ne zamana kadar efteniyor bilmiyorum. Onun için yazdım buraya kardeş.

• 7gün

Bildiklerini al, bilmediklerinle birleştir kendine monte et kardeş. Doğru düzgün bir bok bildiğin yok. Biliyorsan adam gibi açıklayıcı anlat bilmiyorsan boş yapıp gevşek gevşek konuşma.

• 7gün

Lan çiçeğine koduğumun oğlu biyarraktan anladığın yok nesikim yiyorsan ye

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Erkekler Ne Diyor 3

• Yeni sistem galiba 29 yaşına kadar erteleyebiliyorsun ama sen yine okula sor. Bende açıktan okuyorum 21 yaşındayım üniversite sınavı haziranda ben o sınava kadar 22 oluyorum yani şu an tecilliyim. 29 diye biliyorum.

0|0
    0|0
  • Diplomanı veya öğrenci belgeni al ettirirsin. Kaç yıl bende bilmiyorum

0|0
    0|0
  • Evet..

0|0
    0|0
    • 7gün

Peki kaç yıl tecil ettirebilirim. Sanırım en fazla 21 yaşına kadar tecil hakım var doğru mudur? Bilginiz var mı...

• 7gün

En kötü git açıktan oku.. yaşın çok genç kafadan 5-6 sene tecil ettirirsin.

• 7gün

Çok teşekkür ediyorum, sağolun

Yükleniyor...