İstanbul'da yaşıyorum ailemi Kocaeli Üniversitesi'nde okumaya nasıl ikna edebilirim?

İstanbul'da yaşıyorum kocaeli üni iletişim fakültesi istiyorum ve kocaeli istanbula çok yakın puanları da istanbuldaki okullardan marmara, İstanbul gibi okullardan daha düşük ama ailem bu konuda çok katı başka şehir olmaz falan onları nasıl ikna edebilirim? lütfen ciddi tavsiyelerde bulunun başından böyle bir olay geçmiş falan

0|0
924

En İyi Erkek Görüşleri

• Tamam ama neden İstanbul’u istemiyorsun biraz daha çalış İstanbul’u kazan derim

0|0
    0|0
    • idtanbulu çok isterim de çok çokk yüksek puanları ben meslek lisesi öğrencisiyim zaten elimden geleni yapacağım ama bir yere kadar görmdiğim derslerin sınavına giricem o yüzden zorlanıcam İstanbul için

• Hmm bende meslek lisesi çıkışlıyım ama çalıştıktan sonra çok iyi puan alabilirsin. Zaten iletişim bölümü sözel almıyor mu?

• Meslek lisesi öğrencisiysen neden bölümde okumak istiyorsunki önemli olan iş alien zorlama koydu seni meslek lisesine

• Kocaeli Üniversitesinde 6 ay havacılık eğitimi almış biri olarak tavsiyem, çok sıkılırsın orda. Bir İstanbullu olarak 6 ay sonunda intihar edicektim nerdeyse. Diğer yandan verdikleri eğitimin kötü olduğu da söylenemez. Ama kişiyi yoldan çıkaracağını kesinlikle söyleyebilirim. Eğitimine önem veriyosan İzmir'i tavsiye ederim.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Aileni karsina alip duzgunce anlat hedefini yapmak istediklerini ve neden orasi oldugunu yurda seni onlarin yerlestirmesi iclerini rahatlatabilir vs klasik seyler aslinda baktin olmuyo illa o uniyse istedigin son care burdan gitmeyi teklif edebilirsin hergun

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 22

• Üniversite okuman zaten yeterli bit sebep değilse... yorum yapmak istemiyorum

1|0
    0|0
  • Valla İstanbul ya da Kocaeli hiç farketmez... İstanbul'da görmek daha avantajlı hatta 20m insan.. sokağa çıktı mı yoksun

0|0
    0|0
  • Kocaeli şurası yahu
    Ailen bence kızmaz ikna etmelisin
    Uzak degilki ev kiralarsın yurtta kalırsın olabilir yani

0|0
    0|0
  • Biraz ailenle aranın açılması sorun olmayacaksa gidersin ama sıkıntılı bir süreç.

0|0
    0|0
  • Durumu gelecegi ve izledigin yolu anlat anlamadiklarinda yansit

0|0
    0|0
  • Aileni karşına alıp neden istediğini güzel bir dinle anlat.

0|0
    0|0
  • Niye koca eli? Illaa koca istiyirsan ben varim burda ⚘🌷🙈🎩

0|0
    0|0
  • Duygu sömürüsü çok başarılı olur bence ve yakın hafta sonları gelirim yurtta kalırım gibi şeyler

0|0
    0|0
  • Izmitteyim ben. Kocaeli unisi iyi ya.

0|0
    0|0
  • Ben her gün gidip gelmiştim aynı yolu trenle...

1|0
    0|0
  • Erkeklerden görüşlere devam
    12

Kızlar Ne Diyor 8

• Onlara kararlı olduğunu kendinde bişeylerin üstesinden gelebilceğini ispatlaman lazım he illa olmaz derlerse şeyde yapabilirsin istanbuldan bizim okula servisle gidip gelenler var zor olduğunu söylüyolar ama sen yine de birde bunu dene

0|0
    0|0
  • İstanbul'dan Kocaeli'ye hergün gidip gelenler var. Belki öyle kabul ederler. Zamanla ne kadar zor olduğunu görüp güvenilir bir yurt bulurlar sık sık ziyarete gelirler. Sende haftasonları İstanbul'da olursun falan.

0|0
    0|0
  • Çok yakın aslında günübirlik bile gidip gelebilirsin. Ama maddi açıdan diyorlarsa bilemem.

0|0
    0|0
    • günübirlik işkence bence o yol çekilmez :I yani bir yurt kyk falan halledilir bence

• Ben de yurtları çekilmez buluyorum. Üniversiteye günde 4 saat git gel yapıyordum bu yüzden.

• Bence yurtta kalmaktan daha kötü değildir günübirlik gidip gelmek

• Ekonomık bir sebep değil ise konuşarak iken edersin

0|0
    0|0
  • Geleceğinden ve hayallerinden bahset duygu sömürüsü yap

0|0
    0|0
  • Ben de şehir dışında okumuştum hergün gidip geliyodum

0|0
    0|0
  • Yakın aslında ama iyi üniversite değil bence

0|0