Tıp okumak istiyorum lakin zor diyorlar başarabilir miyim bilmiyorum?

Bu yıl mezun oldum ve sınav sonucum tıp için yeterli değildi mezuna kaldım pişman mıyım hayır ama çevrem tıp okumanın ne kadar zor oldugunu ve kaldıramayacağımı düşünüyor kimseye kulak asmamalıyım diyorum o da olmuyor hırslıyım ama korkuyorum da ne yapmalıyım?

0|0
34

En İyi Erkek Görüşü

• Kıskanıyorlar sen tıpı kazannınca bir ömür seni kıskanacakklar baska bir sebebi olmaz takma sen onları

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• başlicanda mezun olduktan sonra tusu uzmanlığı derken ömür bitiyo oturup lan cidden yapabilicem mi diye düşün çünkü daha baştan puanın yeterli bile değil yıl kaybettin bana sorarsan baştan dön o yoldan.
    kafa kadar kalın kitaplarla uğraşmaya katlanabilecek birine benzemiyosun mübarek

0|0
    0|0
    • bu yolu en başından herseyi göze alarak seçtim sadece şimdiye kadar hayatım boyunca söylenildiği gibi zorluklarla karşılaşmadım tek kuşkum bu zaten bir yerden başlamak gerekmiyor mu? bu zorluklara katlanabilmek için

• ne gibi problemler. aile. para. sevgili. canını sıkan neki hem istiyosun hemde karar verememene sebep oluyo

• aslında problem demiyeyim sadece biraz endişe var kaldırabilirmiyim diye hepsi bu

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 3

• İnşallah olur gadasi sen azim et yeter ki

1|0
    0|0
  • Başarırsın

0|0
    0|0
  • Zor değil başarırsın

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• İnanırsan imkansız dediğin şeyleri bile başarırsın, sadece inan.

1|0
    0|0
  • Neden olmasın bence yapabilirsin

1|0
    0|0
Yükleniyor...