Aşırı stresliyim ne olur yardım edin?

Arkadaşlar ben yarın staj görmeye başlayacağım bir tv medyasında fotoğrafçılık okuyorum aşırı heyecanlıyım bende çok az kekemelik var heyecan yapınca zor konuşuyorum ne yazık ki orda kime derdimi anlatıcam ne yapıcam bilmiyorum bir tanıdığı var babamın onun yanına gidip kağıtları imzalatıcam ondan sonra ne olacak hiç bilmiyorum kulağımda da hafif duyma problemi var kısık sesle konuşunca zor oluyor oda küçükken parkta salıncak çarpmış o yüzden şimdiye kadar engellerim yüzünden iyi bir yere gelemedim yeri geldi bildiğim soruya cevap veremedim beni çok üzdü. Önüme böyle güzel bir iş gelmişken sorunlarım yüzünden stres yaşamak istemiyorum ne yapmalıyım heyecanımı nasıl yenmeliyim biri babamın adını sorsa ikileyerek başlıyorum bunun için bulunan merkezlere git demeyin ailem yollamaz bu yaştan sonda da ben utanırım gitmeye zaten beni stres yapmamak için ne yapayım Allah rızası için söyleyin

0|0
21

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 1

Kızlar Ne Diyor 2

• Bence sakin ol problemlerin hiçbir şey için engel değil. Kısık sesle konuşurlarsa duyamadim anlayamadim falan de yani gergin olma onlar da senin gibi insanlar ben senin iyi yerlere geleceğine inanıyorum ya samimi geldin bana lütfen heycanina yenik düşme umursamamaya çalış.

0|0
    0|0
    • Allah razı olsun keşke hiç birisi olmasaydı da sorun etmeseydim birşeyi sağolun iyi yorumlarınız için çok teşekkür ediyorum inşallah güzel geçer günüm ☺️

• İnşallah inşallah yani hepimizin bazı problemleri var mesele onlar hiç yokmuş gibi davranmak sanırım. İyi günler şimdiden sana ☺️

• Teşekkür ederim iyi günler ☺️

• Onlarda senin gibi işe yeni başlayıp bu konumlara geldiler seni anlarlar

0|0
    0|0
Yükleniyor...