Şehir dışında okumanın en büyük avantaj / dezavantajı nedir?

Şehir dışında okuyanlar burayaaa.. Sizce ne gibi avantaj ve dezavantajı var?

0|0
1613

En İyi Kız Görüşleri

• en buyuk avantajı özgurluk. karısanın yok görusenın yok hesap soranın yok geç kaldın geç yattın dıyenın yok. Ama dezantaj eğer evde kalıyosan temızleyen yok yemek yapan yok herşey sana bakıyo bıde bıraz fazla gezersen aysonu gelsın dıye dort gözle beklıyosun :D:D:D

0|1
    0|0
  • En büyük dezavantaj masrafın çok olması. Eğer çok uzaksa aileni yarıyıldan yarıyıla görmen. Fakat bence en büyük avantajı hayatı öğrenmen. Artık bir birey olduğunun daha çok farkına varıyorsun. Parayı idareli kullanmayı, insanlara güvenilmeyeceğini, hayattaki en kötü şeyin berbat notlar olmadığını öğrenmeye başlıyorsun.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşleri

• rahatsın ayrıca ayrı evde olduğundan ister istemez başının çaresine bakmayı öğreniyorsun dezavantajı çok maliyetli oluyor

0|0
    0|0
  • Şehir dışı olarak Antalya İzmir gibi yerlere gidiyorsan mükemmel ama küçük şehirlere gidiyorsan sıkıntı

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 14

• Her zorluğa karşı artık kendi başına, kendi ayaklarının üzerinde durman gerektiğini anlarsın, bazı bazı bu durum seni çok yorabiliyor tamamen dezavantaj olmasa da.
    Gelelim avantaja, özgür olmak😂

0|0
    0|0
  • Aile baskım hiç olmadı o yüzden bir değişikliği yok rahstlık açısından. Kendi kendime yaşamaktan zevk aldığım için şehirdışında yaşamak avantaj.
    Bazen maddiyat sıkıntı.

0|0
    0|0
  • Ailem olmayacak ve ben onları özleyeceğim tabiki en büyük dezavantaj bu

0|0
    0|0
  • Istedigini giyersin aile baskisi yok ve istedigin saatte sokaga cikabilirsin

0|0
    0|0
  • Yemek sorunu
    Yurtta kalıyorsan oda arkadaşı sorunu
    Pek bir avantajı yok benim için

0|0
    0|0
  • Aile ortamndan belli aralıklarla kopmak iyidir kafan dinlenir, ama masrafın çok olur

0|0
    0|0
  • Sosyallik ve sorumluluk açısından büyük avantaj deneyim yaşarsın dezavantajı ise parasız yemeksiz kalman gurbette olman

0|0
    0|0
  • Şehir dışı istanbulsa mükemmel ama diğer yerleri bilemiyorum

0|0
    0|0
  • Ailenin yanında olmaması benim için en büyük AVANTAJ

0|0
    0|0
  • Avantaj özgürsün, dezavantaj ise ailenden uzakta yeni bir hayata yanlız başlıyorsun

0|0
    0|0
  • Kızlardan görüşlere devam
    4

Erkekler Ne Diyor 11

• Avantajı, aile baskısından uzak canın ne isterse onu yaparsın. Bazı tecrübeler kazanırsın.
    Dezavantajı, tabi her istediğini yapınca para sıkıntı olmaya başlıyor.

0|0
    0|0
  • Avantajları karışan yok dezavantajları ailenle yaşıyorsun...

0|0
    0|0
  • Kendi ayaklarının üzerinde yaşamayı bir nevi öğrenmiş olacaksin bende şehir dışında okumak istiyorum :)

0|0
    0|0
  • Avantaji yok sayilir okudum biliyorum sadece kendi ayaklarin üZerine durma konusunda bir deneyim olabiliyor

1|0
    0|0
  • en büyük avantajı = tek başına yaşamaya çalışıyorsun.
    en kötü avantajı = tek başına yaşayamacağını anlıyorsun.

0|0
    0|0
  • Ailenin yanında olmaması hem avantaj hemde dezavantaj

0|0
    0|0
  • Avantaj=özgürlük
    Dezavantaj=paran kadar özgürsün 😂

0|0
    0|0
  • seksten başka avantajı yok kardeşim boşa heveslenme

0|0
    0|0