Sinemaya gittiğinizde, yaşadığınız en ilginç olay neydi?

FreeZone__Genc
Öyle muhabbet olsun yaaa. Sıkıldım. 😂

Şaka bir yana, ben en son sinemaya covid-19dan önce gittim.
(Ben aşağıda bayağı anlattım, önce soruyu cevaplayabilirsiniz. Ya da tersi. Ya da, size kalmış. Seçim sizin. Biraz uzun ama. 😂😅)

Olay süper ama!
Şimdi, en son Spider-Man: Into The Spider-Verse'e gitmiştim. Bir Sony - Marvel animasyonuydu. Tüm 2019 yılı onu beklemiştim ve sonunda akşam seansında bilet bulup girdim. Haa şimdi, bomba olay... SALON BOMBOŞTU! Tek ben vardım.

Fragmandan hatırladığım anları tekrar ediyor, gülüyordum istediğim gibi. (Tabii normalde, asla yapmam da, tek başımayım 😎) 1ci kısım bitti, dedim bir sigara içmeye ineyim.
Makinist abi de arkamdan geldi. Naber ya, sen bayağı ezberlemişsin fragmanı dedi, o kadar sesli miydi, evet ama iyiydi falan filan sohbet muhabbet derken, ikimiz de sigara içmeye indik. O sırada Starbucks aklimiza geldi. Oradan kahve aldık, 5 dakika ara oldu sana 15 dakika ara! 😂😂 Sonra, abi gitti filmi açtı, yanımda bir sıraya, koltuğa oturdu.
İkimizde ayakları uzataaa uzata izledik, güldük. Film 3D bir de, ikimizde oha moha dedik. Sence nolur? Gol olur abi misali sohbetle izledik yani.

Sizin başınızdan geçen en ilginç olay neydi?
Sizleri dinliyorum, KScanlar!
Sinemaya gittiğinizde, yaşadığınız en ilginç olay neydi?
1
1
Görüşünü yaz