Müge Anlı'nın Programını İzliyor musunuz?

adropoflife
Annem hastası, ben hayatta bakmazdım , bugün iş'de denk geldi izledim. Gerçekten tavsiye ediyorum herkese insan başından kaynar su dökülmüş gibi oluyor valla. Sonuç'ta o suçları işleyenler de insanlar bizim gibi, Anadolu'ya ait.
Müge Anlının Programını İzliyor musunuz?
Güncellemeler:
1 ay
Ya kınamıyorum asla da o tavşan dişli adam karısı dünya güzeli 10 yıldır kayıp, birde kadını dövüyormuş devamli , utanmadan yalan söylüyor. O sira da adamın iki erkek kardeşine de bakmiş kadın. Sonra kadın kaybolunca Adam gitmiş intihar eden kardeşinin karısını almış'evlenmiş'. O değil de 10 yıldır nasıl ortaya çıkmadı?
Şu Anadolu kadınının çektiği çile nedir böyle Arkadaş?
Hep cehaletten...
1 ay
En iyisi mi bi deyiş dinleyelim bari
https://youtu.be/HXqzAabLzxw
1 ay
Müge anlı , hep kız evden kaçmış hemen anne baba sözünü dinleyin felan, iyi de neden kaçmış kız? kadın bi adam ile kaçıyor , kocasi tekrar karısı ile barışmak istiyor , ee demek ki suçlu koca ama neden hep suçlanan kadınlar oluyor? Yani bu programlar ataerkil toplum oluşu meşru görmekle birlikte tescilliyor. Sırf reklam için. O yüzden tam Cumhuriyet devleti olduğun da bu tür programların derhal kaldırılması gerekiyor. Hukuk böyle reklamı yapılacak birşey değil.
1 ay
Bugün ki Müge Anlı programı moralimi çok bozdu ya. Abisi kardeşine şiddet , hatta tacizde uyguladığı kuşkusu da var, babaları ölmüş , anneleri başka adamla evlenmiş, çocuklar küçük yaştayken.
Dram üstüne dram ya Allahım affet, korku gerilim filmi gibi. Boyle insanı irkiltiyor sanki kafasindan kaynar su dökülmüş gibi. Çünki hepimiz hata yapmaya meyilliyiz. Aslın da bizim resmimiz. Ama yine de ataerkilligi kutsuyorlar o ayrı
Müge Anlı'nın Programını İzliyor musunuz?
9
1
Görüşünü yaz