Kadına şiddeti özendiren dizi/filmlere izin verilirken neden bir küvet sahnesine para cezası kesilmiş olabilir?

Kadına şiddeti özendiren dizi/filmlere izin verilirken neden bir küvet sahnesine para cezası kesilmiş olabilir?
RTÜK' ün sesi taciz, tecavüz, istismar ve şiddete karşı çıkmıyor ama bir küvet sahnesine "Türk aile yapısına aykırı" adında ceza kesiyor. Niye? Türk aileler sevişmiyor mu? Türk aileleri eşeysiz mi ürüyor, ya da bitkiler gibi polenle ürüyor da ben mi bilmiyorum?

Yani TV kanallarında kadınlara o kadar şiddeti özendiren yapımlar varken bu kararı anlamak benim için çok zor
Siz dizi film veya sinema izlerken bu şiddet sahnelerinden rahatsızlık duyuyor musunuz?
2
4
Görüşünü yaz