Ahh hayatım yoksa sen tango nejlayı tanımadınmı?

Gizli Üye
tango nejla; ah hayatım beni biricik aşkın tango nejlayı nasıl unutursun? yedi bela hüsnü; kim bu kadın şevket; bilmem sen daha iyi bilirsin. hüsniye; konuştuğu ilk kadın benmişim güya halbuki hayatında ne or... pular varmış adi pis ahlaksız hüsniyenin kız arkadaşı; haklısın hüsniye adi karılarla münasebet kuranlardan korkacaksın haydi gidelim. yedi bela hüsnü; ulan or... pu ben seni rüyamda bile hiç görmedim. tango nejla; gel hayatım dans edelim özlemişsindir beni. yedi bela hüsnü; bırak kız beni sen kimsin kız or... pu bu kim yaa hallahallaaaah bıraksana ul an beni sahi beni tanıyormusun? tango nejla; nasıl tanımam şekerim yıllar önceden hemde hem seni unutmak hiç mümkünmü hayatım. yedi bela hüsnü; şarap gibi karı yaa ahh kaldır ulan beni belimi kırdın. şevket; uff uf belimi kırdın. yedi bel hüsnü, benimkini kırdı bıraksana yaa beni tango nejla; gel hayatım odamıza gidelim yedi bela hüsnü; ahhh ben hüsniyeyi seviyom seninle olmaz aaa sen karı değilmişsin oğlanmışsın. tango nejla; şimdi sana göğsünden bir kaç delik açayımda ne olduğumu görürsün. yedi bela hüsnü; yüzümü sertleştirirsem görürsün o suratı ikiye bölerim yarı sert olur. yedi bela hüsnü; polis ağabey bu homo seksüel beni takip ediyo erkekten dönme bu bunu alın bir doktora götürüp ön dişini çekin polis; vayy ahlaksız vaay yürü karakola yürü 😁😂
😁😂
4
0
Görüşünü yaz