Bu dizinin/filmin ismini bilen var mı?

eceblgn
Yaklaşık 1-2 belki 3 onu bile tam hatırlamıyorum bir dizi veya film izlemiştim. Aklımda bir kaç filmden oluşan seri olarak kalmış ama tam emin değilim.

Konusu şu şekildeydi: Bir okul gezisi düzenleniyor ve okul gezisine katılan öğrenciler 4erli gruplar halinde ormanda dolaşıyor. Bizim 4 başrol erkeğimiz ormanda dolaşırken anlık bir fırtına tarzı bir şey oluyor ve bizimkiler kendilerine geldiklerinde hiçbir şey olmadı sanıyorlar. Ama daha sonra fark ediyorlar ki hepsinde 4 ana elementten birinin gücü var. Hatta yanlış hatırlamıyorsam bunlar ormanda gözlerini açtıklarında aslında başka bir evrende oluyorlar. Yani paralel evren gibi. Bir cadıyla falan görüşmeye gidiyorlar. İlerleyen dakikalarda ormanda bir kulübe bulup orada yaşıyorlar bir süre falan.

Saatlerdir bunu düşünüyorum yalvarırım yardım edin hem ingilizce hem türkçe dizi hakkında bildiğim her şeyi her sitede aradım ama bulamadım.

Şimdiden teşekkürler <3
Güncellemeler:
2 ay
Bir detay daha hatırladım filmden bu 4 çovuktan 1 tanesi daha böyle siyah giyinen gotik tarzdaydı 1 tanesi futbol oyuncusu klasik lise dizisi popüler çocuk. Ama hala ismini bulamadım :(
Bu dizinin/filmin ismini bilen var mı?
6
3
Görüşünü yaz