Herkesin İzlemesi Gereken 5 Film

Merhaba yeni bir seriye başlıyorum.SHOT5 adında bence serilerinde kısa ve öz olacağı için "shot" adını verdiğim 5 öneri yer alacak. Bu...
1 0

Harcadığınız Zamana Kesinlikle Değecek 5 Sürükleyici Film Önerisi!

Eveeet her şey hazırsa ve sıra film seçmeye geldiyse doğru yerdesiniz. İlgi çekici kurgularıyla heyecan seviyesi bir dakika bile...
5 13
İzliyor

Kabuslardan Gücünü Alan Katilin Hikayesi: Elm Sokağında Kabus Serisini İzliyoruz!

Slasher tarzı korku filmi denince akla gelen filmlerden biri de Elm Sokağında Kabus serisidir. Ana karakterimiz Freddy Krueger'in...
1 2
İzliyor

Kült Korku Filmlerinden Biri: 13. Cuma Film Serisini İzliyoruz!

Kült korku filmlerinden biri olan 13.Cuma film serisine biraz değinmek istedim. Bu filmi bilmeyenler olabilir, slasher tarzı korku...
5 9

Ramazan Ayına Özel 5 Film Tavsiyem!

Selamlar, Baktım ki uzun zamandır BENCE yazmıyorum. Hazır vaktimde var hemen bir şeyler karalamak istedim. Özellikle Ramazan ayının...
13 10

KızlarSoruyor'da "Aşkı En Tutkulu Yaşayan Günlük Dizi Çifti" Seçilen Mahassine Merabet & Cenk Torun Röportajı

Herkese selamm; 🙋🏻‍♀️ Ben KızlarSoruyor ekibinden Yasmin Genç. . Geçen ay size sorduğumuz " EN TUTKULU AŞKA SAHİP GÜNLÜK DİZİ ÇİFTİ...
17 43

Dramatik Bir Anime Dizisi: Emily Stranger!

Merhaba arkadaşlar Bu bencemde drama komedi karışık bir anime dizisi sunuyorum. Metal girl bir kız gotik hayatlar ve dramatik bir yaşam...
2 6

Hala arada çizgi film açıp izliyor musunuz?

Ben arada izliyorum. Sabahları falan güzel oluyor eski günlerde ki gibi :)
22 10

Film/dizi öneriniz?

Aksiyon, romantik, komedi, korku fark etmez en sevdiğiniz ve beğeniceğimi düşüneceğiniz filmler, diziler önerin
1 4

Ant-man deki Wasp ile benim Arıtürk birbirine benziyor mu?

🌟Elinin avuç içini okşayınca iğne çıkartma, parmak uçlarından iğne çıkartıp fırlatma. 🌟Elinin avuç içine okşayınca bal...
1 0

ANT-MAN deki wasp karakterini biri bana detaylıca anlatabilir mi?

Wasp karakteri nasıl bir şeydi? Lütfen anlatın bilmiyorum gerçekten filmi doğru düzgün izlemedim.
1 1

Dizi önerisi lütfen?

Ağırlıklı bilim kurgu
2 11

Ünlü Bir yazar olmak istiyorum sizce olabilir miyim?

Ben fantastik, bilim kurgu kitap yazdim Stan lee gibi. Ant-man, spider-man gibi vb. Ama benim kahrmanim özgün olduğunu düşünüyorum sizce...
0 1

Bahar mı Dr. Cha mı?

Sizce hangi dizi daha iyi
12 7

Yeşilçam'ın en yakışıklı jönü sizce kimdir?

3 4

2023'ün en çok izlenen dizileri belli olmuş! Sizin favori diziniz hangisiydi?

Televizyon İzleme Araştırmaları Komitesi (TİAK)'ın 2023 yılı izleyici davranış raporuna göre, sıralama şöyle; Yalı Çapkını, Kuruluş...
32 31

Bu hangi dizi olurdu?

Eğer gerçek aşkı tanımlayan bir diziyi örnek vermek isteseydik bu hangisi olurdu sizce? Diğer seçenekleri de siz ekleyin
2 2

Dizi insanı mısınız yoksa film insanı mı 🍿?

Ben kesinlikle dizi kadınıyım 💞.
47 45

Akasya Durağı mı yoksa Çiçek Taksi mi?

NEDEN?🤔
4 6

Doktor konulu dizilerden favoriniz hangisi?

Çocukluğum doktorlar izleyerek geçti o yüzden favorim doktorlar kalitesi bambaşkaydı.. doktorlar dan sonra en iyisi bahar bence o da...
6 2

Kızılcık şerbeti?

2 2

Öne Çıkanlar

Harry Potter ve Ölüm Yadigârları: Bölüm 1 Filmini Türkçe Altyazı veya dublajı ile nereden izleyebilirim?

Harry Potter izliyordum ama ilk 6 film i izledim. Harry Potter Ölüm Yadigarları 7. yi bulamıyorum telif hakkından dolayı hiçbir sitede...
6 5

Mahsun J neden yeni bölümü yok?

Mahsun J neden yeni bölümü yok? 8 bölüm mü çektiler sadece
4 3

14 Temmuz filmi yasak mı?

Yayınlandığı dönemde çok konuşulan 14 Temmuz filmi yasak mı?
2 0

Ben Bilirim ödülü kaç TL?

360 TV'de yayınlanıyor, çok keyifli bir yarışma. Ben Bilirim ödülü kaç TL?
2 2

İzlediğiniz en iyi Netflix filmleri hangileri?

Film arıyorum ama tavsiye üzerine vaktimi boşa harcamadan güzel bir film izlemek istiyorum. Önereceğiniz bir film var mı? En iyi...
6 16

Nereden Game of Thrones 6. sezon izlenir?

2 1

Yalı Çapkını gerçek hikayesi nedir?

Yalı Çapkını dizisi gerçekte nereden uyarlama? Gerçek hikayesi nedir dizinin bilen var mı?
3 3

En iyi kaçak film siteleri hangileri?

Reklamı az, takılmayan, güncel bir site var mı tavsiye edeceğiniz?
1 4

Netflix'ten güzel bir film önerir misiniz?

Imdb listem kabarıktır. 1000 küsür film var. Ben artık bulamadığım için soruyorum. Hemde sizde izlemediğiniz filmleri bu soruda...
26 25
YÜKLENİYOR...