Leonardo Di Caprio'nun en iyi filmi hangisi?

GumballWaterson
Leonardo Di Caprionun en iyi filmi hangisi?
Hepimizin Titanic gibi birçok ünlü, filmden tanıdığımız yakışıklı ve usta oyuncu Leonardo Di Caprio'nun imdb puanı en yüksek 7 filmini sizlere sundum. Sizce en iyisi hangisi?

1- Başlangıç (Inception) IMDB: 8,8
2010 yılına ait çok ses getiren bu bilim kurgu gerilimde, hedefleri bilinçaltlarına girerek bireylerin düşüncelerini etkilemek olan bir casusluk çetesinin hikayesi anlatılıyor. Yönetmen koltuğunda Christopher Nolan oturuyor.

2-Köstebek (The Departed) IMDB: 8,5
Yine Martin Scorsese’nin yönettiği filmin kadrosunda Leonardo Di Caprio, Matt Damon, Jack Nicholson gibi dünyaca ünlü tecrübeli oyuncular var. Di Caprio oyunculuğunu konuşturuyor, filmi alıp götürüyor ve finalde etkileyici bir şekilde son noktayı koyuyor. Aksiyon ve gerilimin dozunun düşmediği The Departed, En İyi Film, En İyi Yönetmen, En İyi Uyarlama Senaryo dallarında Oscar kazanmıştı.

3-Zincirsiz (Django Unchained) IMDB: 8,4
2012 yapımı olan Django Unchained filminin yönetmen koltuğunda Quentin Tarantino yer alıyor. Leonardo Di Caprio haricinde, Samuel L. Jackson, Jamie Fox, Jonah Hill gibi dünya ünlü yıldızlar var kadroda. Mutlaka izleyin! Aksiyonun bol olduğu Django Unchained, son dönemlerde western tarzında çekilmiş en iyi filmlerden biri.

4-Para Avcısı (The Wolf of Wall Street) IMDB: 8,2
2013 yapımı The Wolf Of Wall Street sayesinde Martin Scorsese ile Leonardo Di Caprio yeniden bir araya gelmişti. Filmde doğru bir takımla tek gecede hayatını değiştiren bir adamın hikayesi anlatılıyor. Leonardo Di Caprio bu filmdeki performansı ile En İyi Erkek Oyuncu dalında Oscara aday oldu ama kazanamadı.

5-Sıkıysa Yakala (Catch Me If You Can) IMDB: 8,1
Frank Abagnale Jr. kurnaz ve düzenbaz adamın tekidir ve bir FBI ajanının tek amacı onu kodese tıkmaktır. Paçasını kurtarmak bir yana, Frank bu kovalamacadan zevk duyar. 2002 yapımı, yönetmen Steven Spielberg.

6-Zindan Adası (Shutter Island) IMDB: 8,1
Sabıkalı akıl hastalarının kaldığı bir hastanede bir hastanın ortadan kaybolmasını araştıran polis şefinin dehşet verici düşleri, soruşturmayı karmaşık hale getirir. Martin Scorsese’nin elinden çıkma bir kara film. Yapım yılı 2010.

7-Kanlı Elmas (Blood Diamond) IMDB: 8,0
Yerli bir balıkçı devasa bir elmas bulur. Bir elmas kaçakçısı, bu değerli taş karşılığında balıkçıyı ailesine kavuşturacaktır... 2006 yapımı filmin yönetmeni Edward Zwick.
Leonardo Di Caprionun En iyi filmi hangisi?
Başlangıç (Inception)
A seç
Leonardo Di Caprionun En iyi filmi hangisi?
Köstebek (The Departed)
B seç
Leonardo Di Caprionun En iyi filmi hangisi?
Zincirsiz (Django Unchained)
C seç
Leonardo Di Caprionun En iyi filmi hangisi?
Para Avcısı (The Wolf of Wall Street)
D seç
Leonardo Di Caprionun En iyi filmi hangisi?
Sıkıysa Yakala (Catch Me If You Can)
E seç
Leonardo Di Caprionun En iyi filmi hangisi?
Zindan Adası (Shutter Island)
F seç
Leonardo Di Caprionun En iyi filmi hangisi?
7-Kanlı Elmas (Blood Diamond)
G seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim
Leonardo Di Caprio'nun en iyi filmi hangisi?
5
13
Görüşünü yaz