Benim gibi düşünen var mı gençler?

Izmirliyim ve sonuna kadar akp liyim. Evet şort giydigim halde akp liyim. Çünkü biz unutmadik SGK nin dolandirildigini. Hastane kuyruklarini. Hastanede rehin alınan hastaları. Tesetturlulerin sınava alınmadığını örümcek kafa diye linç edildigini okuldan kovuldugunu bu yüzden RTE diyoruz. Şahsen ben chp bin Atatürkcu olduğunu düşünmüyorum. Asıl Atatürkçü biziz gençler

18 yaş altı çıktı. Hastaneler mis gibi. bir sürü proje yapıldı chp yi secinde agzimiza sicsin

3|3
839

En İyi Erkek Görüşleri

• Tabi bunlari bilebilmen icin 1975 lerde dogmuş olman lazim. Ahaber agziyla konusma kendi yeni fikirlerin elestirilerin olsun.

3|2
    2|1
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL
  • Senin gibi düşünmüyorum bende sana bunları söylüyorum, terörist terörist diye dolaşıp FETÖ ile kol kola girenlere ve Terörist dedikleri adamları meclise sokup, valilere hendeklere müdahale etmeyin diyenlere emir verenlere , müslümanız diyip bakara makara diye dalga geçip , gemi değil gemicik onlar diyenlere, paraları erit oğlum diyenlere, müslüman kardeşleri vurulurken İncirlik hava üssünü açanlara, şehitlere kelle diyenlere, gazileri yağmur altında ıslatanlara, benim verdiğim vergi ile köprü yol yapıp o yollara iki katı para ile girip bir de vaat ettikleri sayı olmayınca üzerine devlet kasasından para çıkaranlara, fabrikalari değerinin altına satıp özelleştiriyoruz diyenlere oy vermeyeceğim, Ergenekon ve Balyozu, kandırıldık diyenlere oy vermem kesinlikle

0|2
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• tuttuğun partiye göre bir saygı gösteriyorsun yine seçimlerimde yanılmıyorum en iyi partiyi desteklediğime bir kez daha kanıt getirmiş oldum teşekkürler gizli üye.

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 37

• Yol yaptı ❤️
    Köprü yaptı ❤️
    IMF bizden borç alıyor ❤️
    2023 dünya lideri ❤️
    Bunlar kim yaaa ❤️
    Kûn fe Yekûn ❤️
    Reisimiz ❤️
    O hırsız çünkü kalbimizi çaldı ❤️

4|0
    0|0
  • İzmirli olup akp oy vermem neden normal bisi olmasin bizlerde
    Apoya sayin şehide kelle diyenleri unutmadik
    Pkk paçavrasini suç olmaktan çikaranlari unutmadik
    Parzaniyi onur konu olarak davet edenleri unutmadik
    Barzaniyle gurur duyanlarinunutmadik
    Fetöye sila hasreti çekenleri unutmadik
    Ergenekom ve balyoz kumlasini unutmadim
    Habur rezaletini unutmadik
    Oslo rezaletini unutmadik

0|1
    0|0
  • İzmirli olunca veya şort giyince ne oluyor Akpye oy atılmıyor mu neden böyle bir savunmaya bürünüp kendini küçük düşürüyorsun kimse senin hangi partiyi tuttuğuna karışamaz veya şort giymene, İzmirli oluşuna

0|0
    0|0
  • Bende izmirliyimde senelerdir sgk ve türbanı öne atarak siyaset yapanların neyini savunduğunu merak ediyorum avrupa uçtu gidiyor biz halen sgk türban yol havalimanını tartışıyoruz bunun mantıklı tek bir yanını söylermisin bana?

1|0
    0|0
  • 18 yasindaki kiblesini bilmezken vekilmi olacak ciktida ne oldu goz boyama hangi 18 yasindaki secilecek bolge ve sirada tamamen goz biyama herseyde oldugu gibi sgk yi dolandirmislarmidir evet bunlar ulkeyi yedi be

0|0
    0|0
  • vatan elden gidiyo ekonomi bitmiş hsla sgk hastane diyor hastane dediğin yere randevu 1 hafta suruyor bu mu daha iyi? yediğin içtiğin hersey dolara baglı biraz. daha yükselirse ot toplayıp yicen

0|2
    0|0
  • Chp den veya başka bir muhalafet partiden bir nane olmaz. 2000 yılı öncesini bilenler hep Ak partiye oy veriyor. Vermeyenler de ya nankör ya da o durumdan faydalanan insanlar. Keske biraz sağlam muhalefet olsa da Ak parti de hatalarını düzeltse.

1|0
    0|0
  • bir doktor bu hanımefendiye teşhisi koysun bence three monkey hastalgi çok iyi aptali oynayıp eğleniyor bizimle yoksa aklı başında eğitimli kitap okuyan insanlar bu safta olmaz olamaz :)

0|1
    1|0
  • Seni bu sözlerin icin topa tutarlar. Lakin ben sana sonuna kadar hak veriyorum. gecmiste yasananlari zulüm görenleri unutmadik sende unutmayanlardansin. İnsaAllah onlarda anlarlar

0|0
    0|0
  • Vaktin varsa tartışılır ama benim fikrim yanlış düşünüyorsunuz.

0|1
    0|0
  • Komşum kolu için randevu almaya gitti, üç ay sonraya randevu verdiler. Tutup da hastahaneler iyi deme.

0|1
    0|0
  • Senin gibi düşünmüyorum
    Düşüncelerimi söylemicem çünkü düz bakıyorsunuz ne desem boş uğraşamam

1|1
    1|1
  • ovdugunuz hastanelerden gss prim borcu denen sacmalik yuzunden hizmet alamayan ilaclarini alamayan insanlari da unutmayiniz pls.

0|1
    0|0
  • yol yapmak köprü yapmak bir görev değildir... kendine saraylar yapan gemiler alan biri için küçük bir şeydir bu , üstelik onları senin benim vergimle yapılıyor... bir şeyin hep dolu tarafına bakmayın , akp dönemindeki şehit sayılarına bakın ülke kurtuluş savaşsından beri bu kadar kan görmedi , terörü bitti mi hayır , suriyelileri davet ettin maaş bağladın , kimlik çıkarttın , ama Türkiyede kendi milletin hala işsiz.. asgari ücret malum , yaptığın küçük bir zammı bir şey bağışlar gibi övüyorsun üstüne 4 çocuk yapın diyorsun... kadınlara yönellik şiddette çocuk tecavüzlerine bir önlem alabildin mi kanun çıkattın mı haklarını korudun mu.. sen ticarette bir numarayım diyosun senin sanayin Almanyanın yarısı kadar değil... yani sarayda oturup padişah gibi emir verip vaaz etmekle olmuyor...

0|1
    0|0
  • Sadece birkaç soru soracagim eğer rte bugün ölse oyunu yine akpye mi verirsin

0|0
    0|0
    • Veririm

• Peki hastane yapmak köprü yol hızlı tren yapmak devlet yönetmek için ne kadar yeterli? Ülkede manevi şeyler yerlerde ithalat arttı iyice dışa bağımlı olduk ama evet hastanelerinin çok lüks doktorların psikolojik olarak yıpranıp intihar ettiği var neden devlet bunları görmüyor veya göremiyor dusuncen nedir

• Sen izmirli değilsin. Minik bir tırosun

1|0
    0|0
  • Sandıkta bikini giy, kazanma şansları %100

0|0
    0|0
  • Beynin nasıl yıkanmışsa artık kör olmuşsun sen

0|1
    0|0
  • Algi oprerasyonu knamayin

0|0
    0|0
  • Nice troll hocam

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    17

Kızlar Ne Diyor 7

• Lan siktirhit 18 yasindasin ssk batirdi diyosun yok tup yag kuurigu diyor ak trol sni

0|1
    0|0
  • Senin giyinişin ile siyasi düşüncen arasında bir bağlantı kurman bir kere yanlış

0|1
    0|0
  • Siz şu Araplar ne zaman öleceksiniz merak ediyorum

1|1
    3|1
  • O yuzden Atatürk'ü kaldırmaya çalışıyorsunuz

1|1
    0|0
    • Chp Atatürk için napti

• Atatürk babanin türk olmasini sagladi belki baban ingiliz bir yunan bir fransiz bir italyan olabilirdi ama size göre keşke yunan kazansaydi dimi sizin üsdat diye nitelendirdiniz fesli sapik gibi düşünuyorsunuzdur

• Çok haklısın kardeşim

2|0
    1|1
  • 21. yüzyılda partilerin hale din üzerinden siyaset yapmasını üzücü buluyorum. Bunu niye aşamıyoruz?

0|1
    0|0
  • Chpyi kaldıracaz

1|0
    0|1

Benzer Benceler

Yükleniyor...