Evli biriyle sadece mesajda konuşuyorum görüşmeyeceğim sizce bu günah mıdır?

Hayatımda ilk kez evli bir adamla konuşuyorum ama sadece mesajda yüz yüz e gelmeden. Yinede yaptığım ayıp mi

1|4
101145

En İyi Erkek Görüşleri

• Yorumlara bakarsan burdaki herkes melaike zemzemle yıkanmış küfür mü dersin hakaretmin yoksa yalan dolan mı bıraksan 5 kısıyle aynı anda yazısan oynasanlar sana fetva verıyor.

Neyse soruya gelınce keyfıne bak grrektıği zaman uzaklas git ama olayı dıygusallığa sakın dökme cınsellık yapma

2|0
    1|0
  • Ya kardeş hasta mısınız bak Evli yazısını görünce ben tuhaf oluyorum. Abi senin eşin aynı şeyi yapsa affeder misin? Amacınız oynaş sizin bir de gelmiş görüşmeyeceğim diyo biz de yedik bugün mesajla başlar yarın aşka döner sekse döner sonra olan masum eşlere oluyor. Evli ile görüşen kişi de o evli olan kişi de adi şrfszdir bu kadar net.

5|0
    0|1
    • 👏🏼👏🏼👏🏼

• Kaldırsalar bile biliyorlar ki gerçekler bunlar. Gerçekler acıdır

En İyi Kız Görüşleri

• Burdan tanıştığım 3 evli adamla yazışıyorum ama biri hariç diğer ikisi evli olduğunu en başta gizledi. Sonradan kaçamak kaçamak cevaplar verdiklerinde sıkıştırınca itiraf etmek zorunda kaldılar. Henüz ben de yüz yüze gelmedim. Gelmeyi de düşünmüyorum. Bel altı muhabbetimiz de yok. Sadece konuşup kafa dağıtıyoruz. Kimseyi kendime bağlama amacım yok keza.

0|2
    1|0
  • babanla bir kadının telefonda konuştuğunu düşün yaptığı sana ne hissettiriyorsa babanla konuşan o kadın konumundasın...

5|1
    0|1

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 143

• Namus apusarasinda değildir bunu bir aklınıza şokun namus beyinden başlar bir bütündür ya sana aşık olursa ne olacak evinde huzursuzluklar başlayacak zaten seninle konuşuyorsa evde ters giden bir şeyleri vardır

4|0
    0|0
  • Pislik eline bulaşmaz ama o pis kokusunu ciğerlerine çekersin? Sence ikiside iğrenç değil mi?

4|0
    0|0
  • ayıpta günahta. bunu sende çok iyi biliyosun. kötü niyetimiz yok dersin, çok iyi biri dersin falan ama kandırma kendini. belki bir yuvanın yıkılmasına bile neden olabilirsin. sana yapılmasını istemezdin emin ol.

2|0
    0|0
  • Neden evli adamin esiyle degil de adamla konustugunu, kendine masumane aciklayabiliyorsan ve adaminda ayni masum dusuncelerle yazdigini dusunuyorsan, mesajlasabilrsin. Ama senin kocan olsa, boyle - masumane - diyaloga bile musade eder misin...

2|0
    0|0
  • Onun eşine olan sevgisini azaltıyorsunuz. Bu durum boşanmaya sebebiyet verebilir. İlişkinizi sonlandırmanızı tavsiye ederim.

1|0
    0|0
  • ayıp değil neden olsun bekarın arkadaşı bekarmı olacak diye bir kadamı var en güzel şekilde dost arkadaş olabilir ve devam edebilirsiniz.. üsülünce ama ileri gitmeme şartıyla muhabetinize bağlıdır dile getirdiklerim..

0|0
    0|0
  • Günah mıdır değil midir onu bilemem ama çok yanlıştır.
    İnsanların yuvalarina ve aralarına girmek çok yanlış.
    Bunu babam sayesinde yaşayarak öğrendim maalesef.
    Erkeğin kendi istiyor olsa bile sen sebep olma, yüzün gülmez.

0|0
    0|0
  • Evet, günah, hem de çok büyük günah. Hatta namus meselesi. O adamın telefonunu sil, her mecradan engelle. Tövbe et. Aklına bir daha böyle bir şey yapmak gelirse de kendini o adamın evli olduğu kadının yerine koy.

1|0
    0|0
  • "Eşeğin aklına karpuz kabuğu düşürmek" oluyo seninki. Yapma. Emin ol ki eşi öğrense belki boşanırlar. Kendini o kadının yerine koy sadece ve cevabını vicdanınla bulursun.

1|0
    0|0
  • artık o boku herkez yapıyor bence ayıp yani git başka meşgale bul evli insanlardan uzak dur kendi fikrim böyle

2|0
    0|0
  • Konuşma amacın önemli. Bende bazen sohbet ediyorum evliyim ama kimseyi çağırmıyorum bır yere. Dertleşmenın nesi kötü. Tabı sadece oysa.

0|0
    0|0
  • Bekar birisiyle görüşmen sevap sanki. Ve soruna gelince evet yaptığın ayıp

2|0
    1|1
  • Günah tabiki...
    Yüz yüze gelir ilişkiye de girersin farkında olmadan sonra vah ben vah ben kendine gel insan evladı.

0|0
    0|0
  • Niye ayıp olsun. Ayıp bir şey yapıyorsan , o işte ayıp. Ama düzgünce konuşuyorsan ayıp olmaz. Görüş alışverişinde bulunabilirsin.

0|0
    1|0
  • Bence yanlış. Yani ona karşı birşey hissediyormusun ya da o sana bu önemli. Varsa böyle birşey doğru değil.

0|0
    0|0
  • Bence ayıp sonuçta evli bir adam kendini o kadının yerine koy ve öyle düşün aynısını eşin sana yapsaydı ne yapardın.

0|0
    0|0
  • Doğru değil... ama bunu senin değil evli olan kişinin düşünebilmesi lazım... evlenmiş ama aklı hala başka yerlerde demekki...

1|0
    0|0
  • Aynisi sizin başınıza gelirse ne yaparsınız... allah Isla etsin

3|0
    0|0
  • mesajla olması yaptığın durumu haklı ve meşru kılmaz, evli olsaydın aynı şey için eşine göz yumar ve ya başka bir kadınla paylaşır miydin...

0|0
    0|0
  • ne konuştuğunuza göre değişir sevgili gibi konuşuyorsan hemen vazgeç

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    123

Kızlar Ne Diyor 99

• Öncelikle evet sizi yargılamak bama düşmez. Lakin bu yaptığınız din açısından olduğu kadar etik açıdan da doğru değil. Eşinin yerine kendinizi koymayı denediniz mi? Siz ne hissederdiniz?

O şahısın yaptığı da başlı başına doğru değil. Evi, eşi belki de çocukları var. Huzuru dışarıda arıyor belkide bilemem. Ama benim görüşümce yanlış. Konuşmayı bitirmenizden yanayım.

0|0
    0|0
  • Şu evli sevdası neden bu kadar cazip.. evli adamın karısının hakkına girdiğin için mesaj vere yüz yüze farketmez yaptığın hak almaktır.. üstelik karşısına geçip hakkını helal etse diyemeyeceksin.. allah Hidayet versin ve vicdan..
    Boşuna demiyorum KADINLARI EN ÇOK KADINLAR EZİYOR diye

0|0
    0|0
  • Ahlâkî değerlerimizi baz alırsak toplumsal açıdan uygun olmayan bir hal içerisindesin. Dini açıdan ele alırsak bir erkek ve kadının bekarken dahil konuşması yasakken evli ve bekar bir insanın sohbeti haram olabilir. 5 dakikalık zevkler , sonu belirsiz olan durumlar için ne zaman harca ne kendini üz bence sonra zararlı ve kırılmış olan sen olacaksın

0|0
    0|0
  • İnşallah yarın öbür gün evlendiğinde senin kocanda başka bir kadınla telefonda mesajlaşır o zaman anlarsın ayıp mı milletin günahına girmeyi görürsün karaktersiz bekar adam mı bitti dünya da tiksiniyorum senin gibi hemcinslerimden

2|1
    0|0
  • Konuşma 😔 yargılamak için demiyorum ama kendin üzülürsün herkes ailesi ile mutlu olsun değilse de bırak naparsa yapsın . İlerde aynısı başına gelirse bence vazgeç

0|1
    0|0
  • İyi 💩 yiyorsun. Umarım senin kocan da "yalnızca mesajda konuşur" da anlarsın iyi mi kötü mü.

1|2
    0|2
    • Eksileyen beyinsizler karınız birinin yüzüne baksa kıyameti koparırsınız. Utanç vericisiniz.

• İşte evlilikler de hep böyle kızlar yüzünden bitiyor. Kadının düşmanı yine kadındır. Hadi o afam evliyken bir başka kadınla konuşacak kadar şerefsiz sen peki? Sen neden konuşuyorsun evli olduğunu bildiğin halde? Ülkede bekar erkek mi kalmadı? Konuşma karısının ahı seni bırakmaz ahirette sorar hesabını

0|1
    0|0
  • Günahını sevabını bir yana koy da senin eşin başka bir kadınla mesajlaşsa, flört etse hoş mu? Kadın kadına bunu yapıyorsa söyleyecek bir şey yok zaten. Günah olmasa kırdığın kalp, yıktığın yuva umrunda olmayacak böyle de ahlaklı birisin.

0|0
    0|0
  • tabiki kötü o adamın eşinin yerine kendini koysana kadın ögrenince belki depresyona giricek hayatı kararıcak

0|0
    0|0
  • O konuşma ilerler ilerler, görüşmeye de karar verirsiniz. Ayrıca senin eşinin aynısını yaptığını düşün bir , sence normal mi? Eşin başkasıyla sadece mesajlaşsa göz yumabilir misin?

0|0
    0|0
  • Bir düşün bakalım ayıp mı sorduğuna göre aslında sen de cevabı biliyorsun vicdanını rahatlamaya çalışma bir nevi eşiyle arasına giriyorsun bence bunu yapan sen olma

0|0
    0|0
  • Seviyenize bağlı. Arkadaşça bir görüşme yanlış değil ama fazlasına kaçması yanlış.

0|0
    0|0
  • Yazık yani gerçekten yazık.. Evli diyorsun adı üstünde. evinde onu bekleyen onu seven biri var ve siz konuşuyosunuz bu aldatmaya giriyor bence yarın bir gün karısı mesajları görse ne yapcaksın ona da bir açıklaman var mı bari

0|0
    0|0
    • Yazık turk kadinlar hep aldatiyor

• Bence konusma

• Tamam işte konuşma dahası yok

• Ne olcak ki ben 1000 tane evli adamla konuşuyorum :-D

0|0
    5|1
  • sence dogru mu? bunu kendin anlayabilecek kapasitede degil misin?

3|0
    1|2
  • Vicdanın rahat değil ki buraya yazmışsın. Ne yapman gerektiğini biz söylemiyelim. Sen vicdanına göre hareket et

0|0
    0|0
  • Tabikide günahtır. Sadece telefon da da olsa adamın karısını duygusal anlamda aldatmasına sebep oluypsun eşinden uzaklaştırıyosun çok yanlış birşey bu vebali nasıl taşıyacaksın

0|0
    0|0
    • neden kadinlar. boyle

• Açıklaması olamaz bence. Aşk sevgi bittiyse karaktersiliğin alemi Yok defolsun gitsin. Aldatmak çok çirkin bişe

• ayrilmk varken aldatmak. nedir bu basit insanlarin ii bence

• Evlilerden uzak dur. Yarın öbür gün karısı görür başına bela gelir. Yaptığın yanlış. Annen baban duysa ne hisseder bir düşün.

0|0
    0|0
  • İnsanoğlu yetinmez hep daha fazlasını ister bence yol yakınken bırak bu işi

1|0
    0|0
  • Hem ayıp hem de erkeği yuvasından bir nebze de olsa ayırdığın için günan bence çabucak bırakmalısın

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    79
Yükleniyor...