Dul olduğum için beni çok sıkarlar mı?

2 senelik evliydim eşim aldattı bosaniyoruz evi boşaltıcaz ben babamın evine donucektim ama iş yerindeki kız arkadaşım dediki baba evine geri donmek zordur kızım Şu an belki sanane diyceksin ama bence gitme annen baban nasıl insanlar dedi bende eski usul dedim dediki bak sen dul olduğun için seni sürekli sıkarlar dulsun şunu yapma vs eski kafali insanları bilmezmisin her kavgada yüzüne vururlar bence ev tut tek yaşa dedi

Gençler annemle babam eski kafali lar

1|5
2968

En İyi Erkek Görüşü

• Eski kafa tabirini pek anlamadım bu dindar demekse iyi birşeydir. Kesinlikle ailenle birlikte dur onlar senin kötülüğünü istemez. Evlat sahibi isen bunu daha iyi anlarsın. Ayrı ev tutmana ailen razı gelmez ve onları üzersin. Dinimizde anne babaya öf bile denmeyeceğine göre onları kırmanın vebali öf demekten daha büyük olur. Yalnız insan şeytana kolay av olur. Müslümanlar Yalnız yemek yemekten ve yalnız bir evde yatmaktan dahi sakındırılmıştır. Bereket büyüklerle birliktedir.

1|0
    1|1
    • Din kişiseldir sen müslümansın diye herkes müslüman olamaz

En İyi Kız Görüşü

• Evet ev tut ayrı yasa çocuğun var mı bilmiyorum ama varsada otur çocuğuna bak evlenmede babasinin cezasini çocuk cekmesin benim ailemde ayrı o yüzden diyorum

0|0
    1|0
    • canım peki kız arkadaşım haklı mı annem babam en ufak kahvaga yüzüme vururlar mi

• Vururlar maalesef canım benim babamda eski kafalı ondan biliyorum şimdi bile diyor evlenirsen boşanıp kapima gelme adimini bile atamazsin diye sen düşün yanlız yasa yani eğer mesleginde varsa

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 67

• günümüzde dullara hep ön yargılı bakılıyor ben buna karşıyım bence drek ailenin yanına yerleş baktın olmuyor hiçbişey yolunda gitmiyor o zaman kendine bir yer ayarlasıya kadar dişini sıkacaksın sonra arkana bile bakmadan gideceksin ve yaşadıgın olaylar olsun eşinden ayrılma vs konularını hiç kimse ile paylaşma söleme işe gireceksin orda bayan arkadaşlar bile olsa kesinlikle söleme bilmesinler boşver fazla merak iyi degildir umarım karşına iyi birisi çıkar mutlu yuva kurarsın

0|0
    0|0
  • Hareketlerine dikkat edersen sorun etmezler. Çok fazla telefonla oynayamazsın, dışarı çok çıkamazsın, komşuyla fazla görüşemezsin. Eğer bunları yaparsan "Elalem ne der?" diye üzerine baskı kurabilirler. Allah yardımcın olsun. Tek yaşamaktan iyidir yine. Maddi durumun müsahit değilse anne evine git.

0|0
    0|0
  • Sen bikere sonuna kadar haklsn. Bir kadın namusunu önce kendi için taşır. Sende yaptysan kim ne skntı verebilir ki. Ayrı eve çık diyen kafana göre yaşarsn anlamnda diyor ama herşeyin bir yakışanı var bence :)

0|0
    0|0
  • şimdi ilk önce Allah kurtarmış seni bu yönden mutlu ol.. Arkadaşının söylediklerine takılma fazla ne olmuş yani evlenip boşanmışsın diye senin için huzur bulabileceğin tek yer ailenin yanı.. onlar senin Annen-Baban düşmanın değil.. tabiki sana kucak açacaklar nasıl seni dışlayabilirler nasıl kızlarının kötü yola düşebileceğini düşünmezler

0|0
    0|0
  • Aşırı geri değil ve seviyorlarsa seni yapmazlar. Kuzenim de boşandı ama ailesiyle yaşıyor kızıyla ve istediğinde gezmeye gidiyor istediğinde arkadaşları geliyor, kendi işinde çalışıyor. Fakat gerçekten geri kafalılarsa dediği gibi ayrı eve çık ama çok uzağa gitme, gene arada yardımlarını arayabilirsin.

0|0
    0|0
  • Kime gore neye gore eski kafalisin bu akili sana veren de hic akil yokmus hic degilse annen de ve babanda eskide olsa bir akil vardir bence alisama kadar ailenin yaninda kalmalisiniz once deneyip olmuyorsa ayri eve cikmalisiniz

1|0
    0|0
  • Kestirmeden bizim eve gel. Evlenek. :)

Bu zamanda evlenmekte, boşanmakta zor. Ailenin yanına dönmeden kimse ne yasayacağini bilemez. Asıl şimdi onlara ihtiyacin var..

0|0
    0|0
  • Eğer geçimini sağlarsan gitme arkadaşınla bir eve çık veya tek eve çık hayatını devam ettir. İnsanlar enteresan dul olduğun için sıkanda olur sıkmayada olur umarım sıkmazlar daha doğrusu sıkacaklarını düşünmüyorum

0|0
    0|0
  • Evet çok zor baba evine dönmek ama tek yaşamak dahada zor gece evde başına birşey gelse kimsenin haberi olmaz tek yasadıgın için seni daha fazla rahatsız ederler ailenin yanında daha güvende olursun

1|1
    0|0
  • eski kafalılarsa tek ev tutup yaşamana da izin vermezler ki..
    dul bir iş arkadaşım vardı o da muhtemelen aynı sözleri söylerdi sana aynı öyle oluyordu onun da.
    o aklı veren arkadaşınla ayrı eve çıkın jkdhfjsf

0|0
    1|0
  • Kız arkadaşım bu durumdaydı ayrıldım daha yeni 16 lik kız bile daha rahat bakkala çıksa peşine erkek takıyorlar yanıma gel dedim kızın kapıya çıkmaya şansı yok...

0|0
    1|0
  • Annen babanın yanıniyidir bence, ayrılma gerekçende malum, keyfindem ayrılmadın sonuçta. Anne babanında fikrini al önce, onaylarlarsa onlarla beraber kal ama yinede seni sıkarlarsa sonra ayrı eve çıkarsın. Bence idare edebilirsin etmeye çalış.

0|0
    0|0
  • Ailene bağlı bu.
    Ailen yalnız kalmana sessiz mi kalacak sanıyorsun?

Önce ailenle yaşamayı dene. Tabiki sana biraz karışacaklardır ama düzeninizi kurarsınız kısa sürede.

1|0
    0|0
  • Sen bakma ona guzel kardesim
    En iyisi ananin babanin yeridir
    Kizsada orda guvendesin
    Tek basina napacan evde

1|1
    0|0
  • Annenle baban hakkın da böyle düşünüyorsan senjn eski kafakidan ne farkın var o zaman?

1|1
    1|0
  • bir kadını rezil de eden pişman da eden hayatını cehennem de eden KIZ ARKADAŞLARIDIR

0|0
    0|0
  • Sen o salak arkadaşına bakma anne baba gibisinin yanı var min

3|0
    0|0
  • Bence anne ve babanı tanıman için muhteşem bir fırsat. Bakalım yanında mı olacaklar yoksa karşında mı... destek olmazlarsa sil at...

0|0
    0|0
  • Anne baba evinden hayirli si yok, koruyan arkanda ailen olmadimi hayat zor, onun bunun sözüne bakipta yanlis birsey yapma, eski kafadan alakasi yok, onlar seni düsündükleri icin basina birsey gelmesini istemezler, yanliz yasadin ne olacak, hergün Party arkadaslarini mi eve cagiracaksin?
    Cook yanlis yaparsin diyorum sana,
    iyi arkadas diye birsey yok, ne geliyorsa insana zarar arkadas tan gelmistir ve bu yasima kadar cok yasadim ve gördüm.
    O yüzden eyer senin icinde onla bunla yatip kalkma yoksa yanliz yasayip istediklerini yapmak yoksa dön baba evine

0|0
    0|0
    • Yasin kac bilmiyorum ama tekrar evleneceyin biri cikar karsina, bende ayrildim ve birgün de bende tekrar evlenmek istiyorum😍

• Mantıken biraz kapsıyor ama korkma, gideceğin varsa göreceğin olur. Gör ondan sonra karar ver.

1|0
    0|0
  • maaşın müsaitse ev tut ama dul olduğun için senin tek yaşadığın insanlar seni daha çok sıkacaktır ona göre

0|0
    0|0
  • evde sıkarlar dısarıda sıkarlar hayırlısı olsun dıyelım senın ıcın

1|1
    0|0
  • Koca karı olmuşsun ama aklın yok elalem aileni senden daha mı iyi tanıyor

0|1
    0|0
  • Dullara genel olarak kimse iyi gözle bakmazki anne babanla işi yok

0|0
    0|0
  • Ayrı ev tutup sana vuracaklarına, bırak annen baban evde yüzüne vursun.

0|0
    1|0
  • Allah yardımcınız olsun elimden gelen birşey olsa size yadım ederdim hayat bazen herkese adil olmuyor

0|0
    0|0
  • Ailen sıkmasa, çevrendeki erkekler sıkacak... Allah sabır versin

0|0
    0|0
  • Ayrılmanız üzücü ama bence ailenin yanına dön sonra bakarsın duruma göre ayrı eve çıkarsın

0|0
    0|0
  • Seninki zor bencede ayrıl kendi hayatını kur gitme baba evine hayının hatası 2 olur

0|0
    0|0
  • herkese söyleme bunu. bunu kullanmaya çabalayanlar olur

0|0
    0|0
  • Erkeklerden görüşlere devam
    37

Kızlar Ne Diyor 28

• Arkadaşına ve buradaki denilenlere bakma. Ayrı eve çıksan şu devirde başına neler gelir, düşünsene teksin kim yardım edecek sana? Annen, baban hiç değilse sana sahip çıkarlar.

1|2
    0|0
  • Çevrenin dedikodusu iti kopuğuyla uğraşana kadar ailenle uğraşman daha iyi sanki. Hem sen suçlu da değilmişsin çok fazla kısıtlayacaklarını zannetmiyorum. Senin iyiliğini senden herkesten çok düşünür aile. iyi düşün sonra pişman olma. Vevmumkunse önce ailenle konuş

0|1
    0|0
  • Ananın babanın kıymetini bil. Kendini diskoya bara atcak halin yok heralde her gece. bir süre onlarla yasa hayata ayak uydur zamanla tek yaşamak ıstersen oda olur ama bir nefes al bir zaman tani

1|1
    0|0
  • Tabikide annenin babanin yanina döneceksin ESKI kafali nedemek?
    Modern leri görüyoruz ! Sen arkadasinin. lafina bakarsan daha cok canin. yanar !

0|0
    0|0
  • Bence de doğru kısıtlama yaparlar en iyisi ev tutmak orda yaşamak

1|0
    1|1
  • erkek kardesin abin vsrsa gelip giden zor olur etline sutlune karisirlar ama ayrida oturmana da izin vermezler geri kafali olsalar

0|1
    0|0
  • Aileni en iyi sen bilirsin. Evet, sıkarlar, diyorsan yerinde bir uyarı olmuş.

0|0
    0|0
  • Tek yaşadığında da çevre rahat bırakmaz ki. Seni evine kadar takip edebilirler saçma sapan teklifler yapabilirler
    Ailenin evi daha iyidir

1|0
    0|0
  • Ev tut tek yasa dul olmak kader bir leke değil ama eski kafalılar böyle düşünüyor

0|0
    1|0
  • Bencede tek yaşa

1|0
    0|0
    • Kızda onu diyo zaten bunalirsin dedi

• Ben bekar 19 yaşındayım ailem eski kafalı değil ama bazen benimkiler bile sıkıyor sen yine de ilk annenlerle yaşa yapamazsan öyle çıkarsın

• Doğru demiş nasılsa çalışıyorsun ayrı eve çık.

0|0
    1|1
  • AYRILMIŞ OLAN KADINLAR DUL OLMAZ , ANLAYIN ARTIK.

0|0
    0|0
  • annenle baban hayattayken onlarla yaşa bence

1|0
    0|0
  • Bncede ole. Kndine ev ac

0|0
    0|0
  • Bir süre dene olmazsa ayri eve çık

0|0
    0|0
  • Bncede ayri evde yasa

0|0
    0|0
  • doğru demiş yaparlarv

0|0
    0|0
  • Katılıyorum arkadaşına kesinlikle öyle yap.

0|0
    1|1
  • Sikarlar ister istemez

0|0
    1|0
  • Doğru demiş arkdşın

0|0
    1|0
  • imkanin var ise ayri yasa

0|0
    1|0
  • evi neden eşine veriyorsun?