Sizce en güzel en iyi çikolata hangisi?

Sizce en güzel en iyi çikolata hangisi? toblerone ? callebaut ? ya da başka bir marka

0|0
137117

En İyi Kız Görüşleri

• En sevdiğim çikolata beyaz çikolata, siyahta da antep fıstıklı çikolata severim. Hep düşünmüşümdür beyaz çikolatayı da antep fıstıklı yapsalar diye. Ve bir gün O'nu gördüm.(ülker golden yapmış) hemen aldım. Bir parça koparıp ağzıma attım, kafa yaptı resmen. O kadar mı arzulamışım.

0|1
    0|0
  • isviçre çikolataları bir numara tobleron filan ben ayırt edemiyorum hepsi çok güzel şimdi sana kızıyorum canımı çektirdin yapılırmı bu bana:)))

0|0
    1|0
    • ben belçika çikolatası diyorum:)) olmaz sana yasak fit olacan:d

• hemde neeee ben zor tutyorum kendimi benim yemeklerimde güzeldir buarada neden burada herkesin içinde konuşuyoruz onu anlamadımmmm:)

• sohbet güzel ondan:)) hadi gell

En İyi Erkek Görüşleri

• İsviçre Toublerone'u daha güzel. Türkiye'de satılanlar biraz (afedersiniz) dandik kalıyor :D Teyzem isviçre'de yaşıyor. Gelicem dediği zaman yaklaşık 50€ luk çikolata ve çeşitlerinden getirtiyorum ki bunun 30€ sini toublerone alıyor :D

İçinde gerçekten hissedilir büyüklükte bal peteği var ki buradakiler gibi içi mayışık değil :D Bunların içerisinde Stollwerck, Valrhona, Guelaguetza, Treuscher ve ZaaBar gibi dünyada tanınmış markalar var fakat onları da bizim memleketimizde bulmak çok zor ama bulursanız da muhakkak tadın derim :)

0|0
    0|0
  • Çikolata üzerine tez yazmış birisi olarak, tartışmasız derecede, dünyada da kabul gördüğü üzere dünyanın en kaliteli çikolataları; Guylian, Godiva ve Lindt... Çünkü hem kullandıkları kakao çekirdekleri muazzam kaliteli, hem de işleme teknikleri şahane. Çikolatayı bir sanat olarak üretiyorlar -ki bunun bilimsel boyutlarını incelemiş olduğum için son derece hassas detaylar çikolatayı güzelleştiriyor. Ben de kişisel olarak Lindt, Toblerone, Ritter Sport üçlüsünü çok başarılı buluyorum. Milka'nın da (Türkiye üretimi olmayan) serisini başarılı buluyorum. Ancak çikolata olmasa da, çikolata kreması olarak Nutella bir faciaya dönüştü. Zira üretimi Türkiye'ye kaydırıldı ve içeriği değiştirildi...

0|0
    0|0
    • Bu arada butik çikolata üreticilerini saymıyorum. Onların kategorisi apayrı bir kategori

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 135

• Denizli de hacı şerif diye bir tatlıcı gibi bir şey var oranın antep fıstıklı çikolatası harikaaa

1|0
    0|0
  • Toblorone, laviva, Lila pause, bitterlerin hepsi lindtin kurabiye parcaciklisi damak, milangonun fıstıklısı, octavianin hindistan cevizlisi nutella tamam sakinim çikolata olsun yeter 😂

1|0
    0|0
  • Biz bim çocuğuyuz . Bim çikolatasını yerim,yediririm

1|0
    0|0
  • Raffaello cok guzelll yedigim en guzel cikolata erkek arkadasım kutu kutu alır hep :)

0|0
    0|0
  • Seçeneklere afia ekleseydin oylardım tek çikolata afia

0|0
    0|0
  • Alpella Riva Latte manyağıydım ben ama bulamıyorum o çikolatayı uzun zamandır. bulsam depolayacağım eve.

0|1
    0|0
    • o öikolatayı bende arıyorum ne zamandır. çocukluğumun çikolatasıydı. bulursan bana da haber ver :)

• Petito, kinder ,Hershey's veya Ritter Sport fındıklı beyaz çikolata arasında seçim yapamam açıkçası.

1|0
    0|0
  • E ulker cikolatali gofret nerde 😱 inanmiyorum sana dbfbfb

0|0
    0|0
  • Damak ve Milkanin çilekli çikolatasına ölürümmmm <33333333333333 :)

0|1
    0|0
  • hiçbiri :D kahve dünyasını çikolatalarını tek geçerim :D :D

0|0
    0|0
  • Mars 😍 Kinderchocolade 😍 Kilolarrr 😍😍 Kalorilerr 😍😍😍😍

0|0
    0|0
  • nestle 10 numara 5 yıldız
    ülker güzel
    eti orta karar
    torku yaramaz.. hiç begenmedim

0|0
    0|0
  • Her markanın sevdiğim ayrı bir yönü var fakat damak iyidir.

0|0
    0|0
  • Ülker çikolata sade olanı kırmızı paketteki çok severim😂

0|1
    0|0
  • Ülker antep fistikli cikolatanin ustune cikolata tanimam✋

0|0
    0|0
  • Almanya ve Belçika da yediğim çikolatalarin üstüne çikolata tanımıyorum

1|0
    0|0
  • nutella'mın yerini hiç bir çikolata a-la-mazzz o kadar :)

0|0
    0|0
  • fıstıklı çikolataları çok severim, ülker veya nestle damak

tadelle de güzel oluyor.

0|0
    0|0
  • hiç birini ayırt etmem çikolata güzeldir marka önemli değil hepsii :D

0|0
    0|0
  • toblerone ve kahve dünyasının çikolatalarını seviyorum

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    115

Erkekler Ne Diyor 115

• Hemen Hepsinin kendisine faydasının yok.
    İçindekilere bakıyor 20 tane genetiği değiştirilmiş katkı maddeleri var.
    O ürünlerin insana faydası yok.

0|2
    0|0
  • Ben yıllardır ETİ ci olarak diyebilirim ki üzerine tanımam. Fransız, Alman ve ingilterede üretilen bazı markalarında çikolatalarını yedim ama hiç biri bizim ETİ' miz etmez.

0|0
    0|0
  • golden var premıun cıkolta(ulkemızdekı cakmasından bahsetmıyorum) heryerde bulamazsınız, bıde ısvıcrede eskı 200-300 yıllık cıkolatacılarda yapılan ozel uretım of off

0|0
    0|0
  • Sarelle abi çocukluğumdan beri o vardı dağdan gelip bağdakinimi kovacağız nutellada neymiş polonya da fındık ne geziyor :D

0|0
    0|0
  • git bime buono al kanka en temizi, illa paraya kıycam diyosan godivanın üstüne tanımam

0|0
    0|0
  • tadella nın beyaz çıkolatasını çok seviyorum abi yıllardır değişmeyen tat :D toblerone de güzel ağzında eridikçe daha da güzel oluyor.

0|0
    0|0
  • En sevdiğim albeni ama alman versiyonu daha iyi twix

0|1
    0|0
  • La cevap yazanların hepsinin evinde Nutella var hala başka marka söylüyolar. Kavrulmuş Türk fındıkları ama en önemlisi 50 yıllık tecrübe..

0|0
    0|0
  • torku çok yeni ama ülkeride nutella yı geride bırakır çok kaliteli denemenizi isterim

0|0
    0|0
  • torkunun fiyat olarak nutella dan pahalı olması da hayli ilginç :)

0|0
    0|0
    • peripella da çokokremden daha iyi tadıvar oda ilginç :D ve daha uucuz

• Nestle Milka Toblerone 1 tanesini söylemek isterdim ama karar veremedim :(

0|0
    0|0
  • tadelleye bayılıyorum ya bir de eti antep fıstıklı ama öncelik tadelle :)

0|0
    0|0
  • gofret yerine geçiyor sanırım ama KARAM çok iyi ya : )

0|0
    0|0
  • Toblerone candır. Tabi gümrükten alınca. Öbür türlü pahallı be abi.. :D

0|0
    0|0
  • toblerone,milka beyaz,antep fıstık ,bademli ağzım sulandı beahh :))) ülkerin herhangi sütlüsü :))

0|0
    0|0
  • en güzel çikolatadan gönderde yiyelim hayra girmiş ol.

0|0
    0|0
  • Bence ulker cikolatali gofret.Okulda bir isiriyorum.Kizlar arkamdan kosusturuyor.

0|0
    0|0
  • Kinder. Gerçi tüm sütlü çikolatalar güzeldir beni için, çok ayırt etmem.

0|0
    0|0
  • toblerone iyi ama bayıyo fazla yersem. Lila Pause öyle değil ama 50 tane ver yerim :D

0|0
    0|0
  • Caramio eckkd

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    95
Yükleniyor...