Suriyelileri seviyor musunuz?

Merak ediyorum acaba seviyor musunuz bizi.😌
I * suri.😇😄

1|0

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Benzer Sorular

Erkekler Ne Diyor 39

• Kadın ve çocuklara birşey dediğim yok ama ülkesini bırakıp gelip burda tatil yapan eli silah tutabilen hiçbir Suriyeliyi sevmiyorum

1|0
    0|0
  • ben baska bir ulkede suriyeliler ile birlikte calistim su an bulundugum ulkede de var ve gayet iyiler. kosullardan dolayi Turkiyede hir gur cok. Aslinda iyi insanlar. Ama herkes bir degil tabii.

0|0
    0|0
  • Vallahi şu anda tam 125 tane suriyeli ye kurum olarak bakıyoruz bir haftadır her öğün paşalar gibi baktık hepsi de çok iyi insanlar bana kalsa nüfusa alır yerleştiririm buraya ama bugün gidecekler sanırım 😏

0|0
    0|0
    • Pasalar gbi baksan ben de cok iyi olurum

• Nankor ler iste onlardanda nefret ediyorum. Siz gbi her ay suriyelilere para verilio evimizin onunde kadin coluk cck neyse de erkekler var para die her ay kavga edio ulan savastan kacmissin bizim asker orda calismaktanda gectim devlet bize bakcak die beles para istiyor

• Sanki mecbur

• Yaşlıya kadına çocuğa bisey demem digerleri için aynı şeyi söyleyemem gidip adam akıllı ülkeleri için savaşsınlar.

0|0
    0|0
  • Kişiden kişiye değişiyor. Esans sürüp, metroyu baştan aşağıya kokutan kişileri sevmiyorum. Allah belasını versin onların.

0|0
    0|0
  • burda önemli olan sevgi değil. anlamak. çok değil birkaç yıl sonra birlikte kol kola birlikte kaçacağız bu ülkeden. burasıda okadar geleceği olan bir ülke değil artık malesef.

0|0
    0|0
  • Niye sevelim?

Sevilecek bir yanları olduğunu düşünmüyorum.. Nefrette etmiyorum..

1|1
    0|1
  • Kendi vatanımın kendi insanı yeter bana sevmem için. Sevene saygı duyuyorum ama ben sevmiyorum arkadaş.

1|0
    0|0
  • Kürtler gibi onlara olan sevgim. Deniyorum ama yok, yapamıyorum. En azından nefret etmiyorum. Benden uzak.

0|0
    0|0
  • Sevmiyorum çünkü vatanını satıp bırakan birini sevemem

1|0
    0|0
  • lan ne ara burayi keşfedip master olup da fenomen oldunuz mk.

0|1
    0|0
  • Sevmek için bir sebep yoksa bu soruyu sormanı gerektiren sebep nedir?

1|0
    0|0
  • Nefret etmiyorum ama sevmiyorumda... özellikle erkeklerine uyuz oluyorum

0|0
    0|0
  • İnsanları dini dili ırkı olarak ayırmak doğru bir şey değil. Neticede Allah katında herkes eşit. Müslüman bir toplumda yaşıyoruz fakat kimse takva yalnızca Allahtadır sözünden haberdar değil. Herkes bir ırkçılık ortamı yaratma peşinde. Ülkemizde sevilmeme nedenleri de biliyorsun ki ülkelerini savaşa esir bırakarak buraya kaçmalarıdır. Öte yandan bakacak olursak onlar da kaçmaktan başka bir şey yapamazlardı. Geçen gün internette izledim taş üzerinde taş kalmamış o kesimde. Çaresizlik kötü bir durum açıkçası.

0|0
    0|0
  • Zülfü livanelinin huzursuzluk diye bir kitabı var sevmeyenlere tavsiyemdir.

0|0
    0|0
  • seviyorum, bu zekasizlara aldırış etme. her insanın iyisi kötüsü vardır

0|0
    0|0
  • Sevmiyorum

1|0
    1|1
  • Hayır. Şerefi olmayanlari sevmem.

0|1
    0|0
  • Memleketin huzurunu kaçırdıkları için mi?

1|1
    0|0
  • Hayr

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    19

Kızlar Ne Diyor 24

• Birsey söylemek istemiyorum aslinda ama.. Burdaki suriye erkekleri bir garip.. Adamin yaninda esi var, yeni dogmus bebegi arabada daha kücücük affedersin adam agzimin icine düsüyordu. Yuh dedim. Hepsinden bir siritma göz göze gelme cabalari, tiksiniyorum acikcasi.

1|2
    0|0
  • Neden sevmeyeyim , Allahın yarattığı insan değillermi.. Evlerine yemeğe davete bile gittim , ben ömrümde böyle mutevazi candan insanlar görmedim , ve yöresel yemekleride çok güzelmiş..

0|0
    0|0
  • Beleşçi insanlara karşı bir alerjim var. Sevmiyorum hayır.

0|0
    0|0
  • İslamda ırkçılık yoktur. Ancak eli silah tutan erkekler, vatanini bırakıp geliyor işte onları sevmiyorum

1|1
    0|1
  • Valla biz bizi bile sevemedik yani kendimizi bile sevmiyoruz o yüzden başka insanları sevmememiz istemememiz normal kendi içimizde büyük bir savaş yaşıyoruz buna da engel olamıyor her şeye nefret kusuyoruz. İçinde sevgi olan insan her şeye güzel bakar, güzel görür. İnsan olan herkesi seviyorum duyguların, dilin, hüznün rengi varsa orada insan yok demektir. Sadece şu son olaylardan dolayı daha büyük bir birlik, beraberlik yaşanır diye umut ederken Arap dünyası kraliyeti yine dünyayı seçti bunun orada yaşayan insanlarla ilgisi yok çünkü her yerde iyi kötü insanlar vardır. Suriyeliler bana yolda bakıyor diye onlardan nefret etmek olmaz ona kalırsa ben bizlerden ne çeşit insanlar gördüm tahmin bile edilemez biz önce kendimize bakalım sonra herkese iyi bakarız zaten.

0|0
    0|0
  • Genelleme sevmem sonuçta onlarda insan sevilen var sevilmeyen var. On yargı ıyi değil yani

0|0
    0|0
  • Onların ne eksiği var ki insan onlar da ama dilenen kişiler için aynı şeyi diyemem

0|0
    0|0
  • Toplama kampı kurulmasını teklif etmeyi düşünüyoruz.

0|0
    0|0
  • Sevmiyorum.

1|0
    0|1
  • Yakında bizim ülkemiz derler niye seviyim ya

0|0
    0|0
  • Nötr

0|0
    1|0
  • Çook assf