Bir kadını çıplak görmeden ne olduğu anlaşılamazmış. Siz de bu görüşe katılıyor musunuz?

Bazı bayanlar bıraz daha dar giyer vücut yapıları ortaya çıkar bazı bayanlar daha bir salaştır bol ve rahat giyim tarzı kullanır. Dar giyene aa ne güzel vücudu var denir bol gıyen kadını erkekler fark edemez aslında ıkısı yanyana kıyafetsız gelse bol gıyen bayanda belkıde daha fazla dıkkat cekecek vücut yapısı vardır :)
Bilirsiniz eskiler kız almadan önce onu bir hamama götürürmüş bakmak için :))
Şimdi iç giyimlerin alt olsun üst olsun dolgusu mevcut kıyafetlerde de hoş gözüksün diye ayrı bir destekler mevcut :D
Kısaca bir kadını çıplak görmeden onun ne olduğunu bilemezsiniz :D
Bir kadını çıplak görmeden ne olduğu anlaşılamazmış .Sizde bu görüşe katılıyor musunuz ?

Güncellemeler:
Herkes kalp demiş o yuzden temız kalplı kızlar yanlız ve sevgisiz az dıkkatlı bakılsa asıl güzellik onlarda

1|3
1247

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 47

• Mesele kalbini görebilmekte. Onu görünce diğer kısımlar otomatik olarak güzelleşiyor

2|1
    0|0
  • E ne diyorsun yani? Bunu anlamak için soyunmalarını mı bekleyelim😂 İyi o zaman her kadın soyunsun😂Bu nasıl mantık?

1|0
    0|0
    • o kafan calıssan anlardın mantık surda ılle güzel vucut demek dar kıyafet degıldır

• Böyle bir saçma soru için kafamı çalıştırmaya ne gerek var senin seviyende konuşuyorum işte.

Kadın dar da giyinse salaşta giyinse anlamak mümkün zor değil. Bunu anlamak için duruşundan anlayabilirsin. Ben anlıyorum açıkçası seni bilemem o senin sorunun.

• Bu erkeğin yaş durumuna göre değişir. Ayni kadini bir erkeğe göre ;Ergenken çıplak kadın seksidir.25-35 arası kadın güzeldir. 35 den sonra kadınin kalbi güzeldir çünkü çıplak iken bakışları güzeldir. 60 den sonra kadın erkeğin arkadaşıdır, dostudur. (60 yaşındaki bir adama göre de çıplak kadın seksidir ama kalbine hitap etmez, sadece görselligine hitap eder)

1|0
    0|0
  • Kesinlikle katilmiyorum, gerekcelerim; ilk gorunus elbette onemli fakat ikili iliskilerde zaman gectiginde insan kalp gozuyle gorur, amac farkliysa zaten cuvalda giyse bizim icin Adriana Lima...

1|0
    0|0
    • kac kısı kalp gözüne bakıyor?

• canım benım sen benı anladın mı demek ıstedıgımı genel olarak ıstısnalar harıc erkekler kadının tıpe bakıyor dıger kadın fark edılmıyor.

• Seni cok iyi anliyorum, ben soruyu kendi hayatimdan fikrimden yola cikarak yorumluyorum, baskasi beni ilgilendirmez...

• kesinlikle katılıyorum. eski hamam adeti bence geri gelmeli :)) ama şimdi gerdek gecesinin heyecanı da bitti maalesef. eskiden oğlanın anası görürdü şimdi oğlanın kendisi görüyor vücudunu :S

1|0
    0|0
  • eski adetler geri gelsin
    kız anaları gelin adaylarını hamama götürsün o halde:)

1|0
    0|0
  • Suratına hortumla su tutmak ve anadan üremiş bir halde görmek lazım hatunu. Sizden korkulur valla ne hikayeler duyuyorum ajdjd

1|0
    1|0
  • Hihi sütyenler sayesinde dolu cips poseti gibi oluyor nasil acinca foss oluyor ici hava dolu ayni oyle portakal meme oluyor limon 😁

1|0
    0|0
  • Günümüzde herkes görselliği ön plana atıyor. Benim için önce gelen insanlık, fikirler ve zeka. Dünyanın en güzeli olmuştur aptaldır, ya da çok güzeldir ama kalbi katıdır. Güzellik geçici aptallık baki kalır.

1|0
    0|0
    • Yani 2 bayan gelse biri col guzel bucutlu olsun digeri sadece bol kiyafetli hangisi dikkatini ceker az acik dobra ol

• ok ben istisnayım :).

• Ondan ziyade saçı en önemlisi kadını gösteren saçı bence nasil bir tipe sahip olduğunda önemli rol oynar

1|0
    0|0
  • evet

1|0
    0|0
  • evet öyle tabiki.. soymak lazım önce : ))

1|0
    0|0
  • Gizli olan şeyler daha çok dikkat çekiyor 😊

1|0
    0|0
  • Doğru ya mutlaka görmemiz lazım

1|0
    0|0
  • Bir erkeğin cüzdanını görmeden ne olduğu anlaşılamazmış :)

1|2
    0|0
  • Evet bunu görmeden bilemeyiz :D

1|0
    0|0
  • En azından banyodan çıktıktan sonra görmede fayda var 😁😁
    Banyodan sonra bünyeden bambaşka bir kadın çıkabilir 😂😂😂

1|0
    0|0
  • Dış güzelliğe bakmak isteyen de dediğin doğru.

1|0
    0|0
  • Hayır hanımefendi katılmıyorum

1|0
    0|0
  • Kadin kendini kamufle edebilir..

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    27

Kızlar Ne Diyor 11

Yükleniyor... ;