Herkes biseksüel oldu başımıza?

Saygı duymak gerekiyor doğru ama çok iğrenç geliyorlar bana ya bu gün burda 5-6 soru gördüm biseksüel miyim diye çoğaldılar mı bunlar -,-

0|0

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 34

• ülkeden çıkıp dünyaya baktığın zaman zaten çok daha fazladır kenini keşfeden yahut keşfetmeye çalışan insanlar.. kimi trent diye bunu yapıyor oda var aslında ama gerçekleride vardır..

1|0
    0|0
  • ya alayı ergen bunların

grinin 50 tonu diye bir film çıktı . bütün kızlar dayak yemeyi sever oldu . seks esnasında beni döv . ne dövücem oğlum git seni baban dövsün :D

1|0
    1|0
  • %90 ı kız cınsel arzuları tavan yapan ama bakire kalamamaktan korkan kızların bulduğu yeni yöntem aslında cınsel kımlıgını sorgulama gecicidir çok takılmayın üstünde durmayın

1|0
    0|0
  • tercihler ve istekler farklılaşıyor haliyle gelişen dünyada
    bize saygı duymak düşüyor

1|0
    0|0
  • Hemde nasil sansini her yerde ariyorlar tek erkek yerine yanina kuzda olsun sansim ikikat olsun diyorlar gsliba kim gelirse gelsin kapim acik diyen sapkin ruhlar erkekler kadinlar icin kadinlarda erkekler icin yaratilmistir

1|0
    0|0
    • Sanki bir tek ben böyle düşünüyorum neden o zaman açık açık biz böyleyiz demiyorlar peeeh

• Onlari bilemem sonucda kadin olmak gerekir onlar gibi dusunmek icin benim fiktim kadin erkek icin erkekde kadin icindir

• Galiba öyle

1|0
    0|0
  • bir seks değilim çok şükür , olanlara da saygı duyuyorum. bir tane kadın vardı burda , bayan arıyodu eşiyle beraber 3 ü birlikte olacakmış. Ne şanslı adam dedim içimdne.

1|0
    0|0
  • bu ne grip salgını gibi herkese bulaşmış :D

1|0
    0|0
  • Sora depremler falan geldimi Allah niye merhamet etmiyor diyorlar bu totoşlar yüzünden bize g. te gelicez. Kuranın bir ayerinde musa a. s şöyle dediği yazılı EY RABBİM İÇİMİZDEKİ BEYİNSİZLER YÜZÜNDEN BİZİ HELAK EDERMİSİN?

1|0
    0|0
    • Depremle ne alakasi var ya deprem tektonik sarsilmalar sonucu olur git biraz bilimle ugras

• Bir cinsel tercihle ne kadar kotuluk yapilabilir dunyada k kadar kucuk cocuklari olduren var tecavuzler var ne yani cinsel tercihi degiisk olan biri daha mi gunah islemis olup dinden cikiyor?

• @Furkanderim Kusura bakma ama semavi dinlerde eşcinsellik yasaklanmıştır ve büyük günahtır ben bir dine inanmıyorum diyorsan ona birşey diyemem tabi ki.

ARAF S.80-82. AYETLER: “Hani Lut da kavmine şöyle demişti: ‘Sizden önce alemlerden hiç kimsenin yapmadığı hayasızlığı, çirkinliği mi yapıyorsunuz?
      Gerçekten siz kadınları bırakıp şehvetle erkeklere yaklaşıyorsunuz. Doğrusu siz,
      ölçüyü aşan (azgın) bir kavimsiniz’ Kavminin cevabı: “Yurdunuzdan sürüp çıkarın
      bunları, çünkü bunlar çokça temizlenen insanlarmış” demekten başka olmadı”

"Siz insanlardan (cinsel arzuyla) erkeklere mi gidiyorsunuz? (26/165)

"Rabbinizin sizler için yaratmış bulunduğu eşlerinizi bırakıyorsunuz. Hayır, siz sınırı çiğneyen bir kavimsiniz." (26/166)

Allahın sözleri bunlar. Eş cinsellik çirkin bir eylemdir Allahın indinde.

• Olur olurlar

1|0
    0|0
  • Hiç deme moda akımı gibi git gide yaygınlaşıyor ve saygı duymaktan sıkılmaya başladım çünki saygı duydukca çoğalıyor

1|0
    0|0
  • Yeni seyler deneme pesine dusmus insanlar. Benliklerinden emin olmayan kisilik bozuklugu cogaldi.

1|0
    0|0
  • Cinsel kimliğini yeni yeni keşvediyorlardır belki.

1|0
    0|0
  • Olabilirr

1|0
    0|0
  • İğrenç.. sadece kızlardan hoşlanır ve kızlardan ilgi duyarım 🙄 hemcinslerim uzak dursun benden 😣

1|0
    0|0
  • Ortalık gay lez sapık gvat dolu

1|0
    0|0
  • karışma millete knk

1|0
    0|1
  • Erkek adamın erkek sevgilisi de olur.

1|0
    0|0
  • kişilik sorunu yaşıyorlar malesef

1|0
    0|0
  • herkesin kendi seçimi..

0|0
    1|0
  • Erkekler Devam
    14

Kızlar Ne Diyor 11

• Bu bir seçim değil yönelimdir. Bireyler bu yönelimlerinin farkına varıp bu konuda soru yöneltmişlerse yargılamak kime düşer? Kimisi yönelimi olmasa bile bu eğilime meraktan öyle davranmaya öyle olmaya çalışıyor ancak bir müddet sonra üzerine büyük gelecek ve vazgeçeceklerdir. Bana soracak olursanız ben de biseksüelim. Ne saygınıza ne iyi bulmanıza ne de iğrenmenize ihtiyacım var. Ben kendi hayatımı yaşıyorum sonuçta bu da kimseyi enterese etmez.

0|0
    1|0
    • Yazdıklarını yarıya kadar okudum biseksüelsin de bla bla işte

• Benim hatam üzgünüm. Dikkat eksikliğiniz ve algı probleminiz için daha basit cümleler kurmalıydım. Aklımda bulunur. İyi akşamlar.

• Seni anlamak için çaba sarfetmediğim doğru ilgimi çekmiyorsun

• moda oldu

1|0
    0|0
  • Aynen benimde midem bulanıyor 😑😑

1|0
    0|0
  • Çoğaldı

1|0
    0|0
  • Çoğalabilirler, kimse kimseden izin alacak değil. Ayrıca iğrenmen de hoş değil.

0|0
    1|0
    • İğreniyorum açık açık yüzüne söylediğim biseksüel tanıdıklarımda var kişilik bozukluğu olduğunu düşünüyorum böyle insanların

• Tamam ne yaparsan yap of.

• Sjsj bence de

• ben hıc sormadım :D

0|0
    0|0
  • Lezbiyenim 😊 En azından 1400 yıl önce 6 yaşında kız çocuğuyla evlenip 9 yaşında yatağa atan ahlaksız bir bedevi değilim. Bil bakalım bu sübyancı bedevi kim? Tabiki İslam dininin namusssuz peygamberi Muhammed 😂

0|0
    2|0
    • Senin çıktığın yeri... birde böylelerine saygı bekliyorsunuz saygı bekleyenlerinde ya özetle.

• Olabilsem ben de biseksüel olurdum, aşırı mantıklı bi' şey bence.

0|0
    0|0
  • Bu zevki yaşayan anlar

1|1
    0|0
  • peki lezbiyenler hk düşüncelerin neler

0|0
    0|0
  • Sonumuz Lut kavmi gibi olacak diye korkuyorum .

1|2
    0|0
Yükleniyor... ;