Kapaliyim evde mi kalicam?

Kuzenim diğer kapalilari göstererek dediki bak şunlara onlara herkes bakar sana kim bakar kimse bakmaz dedi. Onlarin vücud hatlari belliydi güzel gözüküyorlardi🙁🙁 ben uzun giyiniyorum. dikkat çekici renkler desenler giyinmiyorum evde mi kalicam? Artık değiştirdim zaten tarzimi modern giyinmeye başladım. Doğru mu yaptim

0|0
1547

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 47

• ne alakası var kardeşim sen iyi misin da kendini ortalık malı gibi sergileyesin..
    ucuz kizlar kendini reklam yapar vucudunu sergiler

olduğun gibi ol nasibin seni bulur

0|0
    0|0
  • yanlış yaptın. neden insanların söylediklerini ciddiye alıyor ve uyguluyorsunuz

dip not ; aşık olduğum kız dan kapanmadığı için ayrıldım

0|0
    0|0
  • Aferin modern tesettürlü bacım aferin.

2|0
    0|0
  • Birisi dedi diye evde kalmazsin :) herkrsin kismeti biryerlerdedir elbet takilma sen

0|0
    0|0
  • Oh ne güzel. Mahşer günü de böyle savunursun şimdi kendini değil mi? Niye böyle giydin diye hesaba çekilirken ' amaa napim yaaa kimse beni beğenmiyordu, mecbur yaptımmm.' diyeceksin değil mi? Çok ucuz ve basitsiniz arkadaşlar..

0|0
    0|0
  • Yaw bir gidele herkesin kısmeti ayrıdır istersen her yerini ac zamanın gelmezse evlenemez sin bu nasıl düşünce dir ya

0|0
    0|0
  • Kendi şeklini digerlerine uydurmaya çalışırsak mn sen sen olmaktak çıkar onlar olursun bırak kensin olarak devam et unutmadiki kapali olupta vucud hatlarını belli edenler açık giyinenlerden daha fena lardir sen onlar gibi yapma çünki biz kapali ve giyimine dikkat eden kendini saklayan ve karaterli ayni zamanda da namusuna sahip çıkanları sever ve isteriz

0|0
    0|0
  • Kardeş kaç yaşındasın sen niye evde kalsinlar olurmu öyle şey o kuzenin halt yemiş bı yerini acanlami evleniyor herkes öyle bı sacmalikmi var inanma

0|0
    0|0
  • İyi bok yedin ! Daha yaşın kaç ki evde kaldım triplerindesin senin o kuzenininde anlayışına tüküreyim kendisine özel selamlarımı ilet

0|0
    0|0
  • Kendini kandırmışsın.

0|0
    0|0
  • Alirlar seni de. merak etme. Evde kalmazsin
    İllaa orani burani acarak seni begeneceklerini sanma.

0|0
    0|0
  • Hayır. Tam tersi. Sein gibi kız evlenilece hayat geçirilecek kıźdır.

0|0
    0|0
  • Yanlis yaptin
    Benim ilgimi kapali bayanlar vdker
    Oyle vucut hatlarini gostermeyen
    Ve kotu niyetle hic yaklasmadimm
    O tarz li falan yarim kilo boya surenle gelecek dusunenem
    Tabi kisiden kisiye dusunce degisor

0|0
    0|0
  • He dogru yaptin. Koca sevdasina dininide degistir tam olsun 😂😂😂
    Kafaya bak 😂

0|0
    0|0
  • Saçmalama sen doğru olanı yapmışsın onlar kendileri gibi gözü başka kızlarda olan erkek bulurlar ama sen seven namuslu erkek bulursun

0|0
    0|0
  • Yuregin kapalı mi peki sen yüreğinin sözünü dinle hiç ummadığın anda karşına birilerini çıkartır umudunu kaybet me

0|0
    0|0
  • Bende kapaliyim sanirim bende evde kaldim 😀

0|0
    0|0
  • Fizigin guzelmi

0|0
    0|0
    • Yüzüm de fizigim de güzel gayet beğenilen biriyim ama günah diye sade giyiniyordum

• Simdi gunah olmazmi belirgin biseler giysen sadece erkek nefsine gormemi onlar begensin diye giyincen bence sadece kendine bak oldugun gubi ol guzel
      Giyin ama siradan ucuz insanlar gibi hatalar yapma

• Ah o kapalılar

0|0
    0|0
  • her nasip vaktine esirdir!

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    27

Kızlar Ne Diyor 15

• Modern dem kastın ne ben de bahsettiğin şekilde giyiniyorum uzun pek dikkat çekmeyen koyu renkler ama evde kalacağım diye Allah ı rahatsız edecek birşey yapmam. tövbe ettim asla birdahaki yapmam. O dilerse dünya ayaklarıma serilir. İnsanların geçici ilgisi sevgisi için bunu yapma. Yazık olacak sonsuz hayatına

1|1
    0|0
  • Bendemi evde kalacam o zmaan ne bossunuz ya valla sesli güldüm 😂

0|0
    0|0
  • Ne alaka ya. Benim vücut hatlarım da belli bir açık olarak. Ben de tescilli kız kurusuyum.

0|0
    0|0
    • 23 yaşında olan birinin tescilli olması için vakit var aslında henüz böyle düşünmenize gerek yok pozitif düşünün tabi bu durum hoşunuza da gidebilir orası ayrı

• Dogru yapmadin. Senin kapanmanda belli bir amaç var degil mi? Neden başkalarının dediklerine kulak asıyorsun

0|0
    0|0
  • Dalga geciyon dimi hahaha kizim ne bossunuz ya

0|0
    0|0
  • Doğru yapmışsın cok gerici durmanin da anlami yok sosyal iliskileri bozmaya değil iyilestirmeye yonelik islam

0|0
    0|0
  • Yok kiz kapalilar evde mi kaliyo 😅

0|0
    0|0
  • Dün bir bayan gördüm kapalı bol kıyafetli uzun etekli dıkkatımı ceken kızın yanındaki eşiydi gercekten yakısıklı bırıydı demekkı bulan buluyor.

0|0
    0|0
  • takma sen onu yoldan cıkarır

0|0
    0|0
  • Allah a bir guzelce iman etmeyi becerseniz,
    iste tum problemler cozulecek.

bir abla 17 yasinda peceye girmis, sana denilenler benzeri seyler soylenmis.

O nu Almanya dan bir genc istemis.
    Smdi evli 3 cocuklu. Mutlu.

Teslim olmayi dene?

0|0
    0|0
  • Kendi istediğin gibi giyin ne yapacan kocayı mocayı hayatını yönetmeye çalışan serserinin birini

0|0
    0|0
  • Neden böyle bişey yapıyorsun ki senin onlardan farkın sen Allah için kapanmışsın onlarda insanlar için kapanmış Evde kalmazsın korkma

0|0
    0|0
  • hayır tabiki illaki nasibin çıkacaktır

0|0
    0|0
  • Zaten tüm kapalılar evde kalıyordu.

0|0
    0|0
  • Kuzenin bacım

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;