Arkadaşlar allah rızası için ciddi cevaplar verin?

Arkadaşlar babam dindar biridir ve yaşlıdır başı secdeden kalkmaz neyse sürekli telefondan haber bakıyor yine bugün bakarken uzaktan farkettim ki bazı reklamlar çıkıyor neyse o lavaboya girince geçmişe girdim vajinamüs tedavisi yazmış bişiler yazmış geçmişte uygunsuz videolar var kazayla çıktı desem bir sürü başlıklı video var yani bide... Tedavisi yazmış dahasına dilim varmıyor babamı çok severim herşeyden çok ama yıkıldım bu gördüğümden sonra yardımcı olabilir misiniz ne anlam çıkarmam gerekiyor bunlar ne demek

0|0
1027

En İyi Erkek Görüşü

• Özeti şu anan babana vermiyor ya da verirken acı çekiyo adamında canına tak etti ve sonunda vajinusmus diye bir olayın varlığını keşfetti nedir lan benimocağıma incir ağacı diken seks hayatımı bitiren bu vajinusmus dedi araştırmaya başladı ve sonrada sen o hınzır küçük kız bir şekilde bunlara şahit oldun ve hepsini okudun olay bu...

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 26

• Bunun nesi yanlış anlamadım ki. dindarlar seks yapmıyor mu? annende belki böylr bir sağlık sorunu var.. eee napsın günah mı şimdi bunun çarsini aramak.

1|1
    0|0
  • Yıkılacak birşey yok öğrenmek için bakmış olabilir her bakan yanlış birşey yapmıyor. Ayrıca dindar adamlar cahil mi kalsın

0|0
    0|0
  • Adam ne yapsın.. dindar da olsa onun da ihtiyaçları var.. belli ki eşinde vajinusmus sorunu var, o yüzden hitiyacını gideremiyor, başka şekilde kendisini tatmin ediyor.

0|0
    0|0
  • vajinamüs tedavisi ne alaka kadınlarda olan bir hastalık değil mi o? Hayır ne geçti ki aklından ne anlam çıkarmam gerekiyor diyon? Hastalık işte. Belki yakınlarda olan birinin hastalığıdır.

0|0
    0|0
  • İzle geç

0|0
    0|0
  • Baban daracık seviyor

0|0
    1|0
  • Baban yoldan çıkmış vaziyet alın. D

0|0
    0|0
  • Annenin rahatsızlığı olabilir

1|0
    0|0
  • Sakin ol ya iyi şeyler düşün.. İyi olsun

0|0
    0|0
  • Ara ara bak devamı gelirse telef kont et

0|0
    0|0
  • Annenle paylastin mi bu konuyu gadasin

0|0
    0|0
  • boşuna demiyorlar işte en çok hacı hocadan korkacaksın diye.

0|0
    0|0
  • Belki annenin bir kadinsal hastaligini arasririyordur

0|0
    0|0
  • Başka birisi aramış olabilir

0|0
    0|0
  • Kaç yasinda baban

0|0
    1|0
  • Merak etmistir belki 😕

0|0
    0|0
  • Takılma böyle seylere olur insanlik hali

0|0
    0|0
  • Annen içindir belki

0|0
    0|0
  • Merak her erkek de vardır o yüzden

0|0
    0|0
  • Her zaman olumlu düşünün. Merak etmeyin Allah’ın izniyle kötü bir şey yoktur.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    6

Kızlar Ne Diyor 9

Yükleniyor... ;