+1 yıl

Demin başıma gelenler bakar mısınız ne yapmam gerek?

Dışarıya bakmak için balkona çıktım. Üstüm yoktu yarı çıplaktım. Ama inanın bana bu Antalya da çok normal. Her neyse dışarıya çıktığım gibi karşı apartmanın balkonundaki kadın koşarak içeri girdi. Sinirimden oracıkta sigara yaktım sesli sesli söylendim birde ( a... ko... sanki seni ben burda ayakta s... ceğim) dedim. Sigara bitti içeri geçtim balkonun kapısını ardından açık bıraktım. Kanepede oturup telefonda instagrama girdim karı kız hesaplarına bakmaya başladım. Tam o sıra içeriye bir anda el bombası girdi balkondan. Lan gerçek mi bu acaba yoksa oyuncak mı diye düşünesiye el bombası patladı evin içinde. Bende birşey yoktu odadan çıkmayı başarmıştım çünkü patlamadan evvel. Hemen yıkık dökük balkona çıktım. Komşuların hepside balkondaydı. Hanginiz attı lan bunu diye bağırdım. Kimseden ses soluk çıkmadı. Bekleyin burda dedim. İçeriye girdim benim elbise dolabının içinde saklı olan ak-47 ( Kalashnikov) yi aldım. Balkona çıktım. Önce o beni görünce içeri kaçan karının olduğu eve atmaya başladım. Hepsi can verdi içerde kocasıyla beraber sonra da bütün balkonları taradım. Yarısı kaçtı tabi. Sonra keleşi duvara yasladım bir sigara daha yaktım. Sizce tişörtü mü giymeli miyim?
Güncellemeler:
+1 yıl
Arkadaşlar onu atan o kadın değilmiş heralde nolcak şimdi
+1 yıl
dfklklfsfgşjkldgkljfdsgsdgh
Demin başıma gelenler bakar mısınız ne yapmam gerek?
10
4
Görüşünü yaz