Daha önce trafik kazalarına karıştınız mı?

Trafik kazasına karıştınız mı? Kazadan beladan Allah korusun hepinizi😊mutlu sabahlar

3|2

En İyi Erkek Görüşü

• Günaydın hayırlı sabahlar. Allah korusun öyle şeylerden.

1|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Amin can. Allah hepimizi korusun. Ben ufak kazalar yapmıştım 😁

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 79

• motor kazası yaşadım.
    sağ şeritten adam sola döndü hiç bize bakmadan.
    arabaya çarpmamak için motoru yatırdık ,
    bizde yerde sürüklendik , ufak sıyrıklar dışında hiç bir şey olmadı çok şükür.

0|0
    0|0
  • gunaydın arabayla karışmadım cok sukur ama yuruyodum yolda trafık kazası vardı yardım ettım karışmış oldum boylece

0|0
    0|0
  • Desteksiz olsun beyleri kandırmak bize yakışmaz birde bedene tam uymalı. Küçük olursa meme taşar büyük olursa arada kaybolur. Bedeninize ve ruhunuza hitap eden sütyeni seçin...

Apla güldürdün beni sabah sabah 😃😂

0|0
    0|0
    • Yaw şimdi soruyla ne alaka😀 kızdırma haaa😀

• Hahahaha
      Oraya yorum yapamadim
      Penti hanım biz erkekleri dışlamis.
      İçimde kalmasın buraya şey edeyim dedim.
      Kötü mü yaptım lan desene 😃
      Hem desteksi olsun tabi.
      Fabrika çıkışı neyse o..
      Modifiye sevmiyom ben 😃😂

• 1-2 ay onceydi galiba motorla giderken arkadan carptilar

0|0
    0|0
  • :) 10 sene önce yaklaşık motorla büyük bir kaza geçirdim tek parçayım. motora tövbe tabi istemeyerek :)
    bikaç önemsiz araç kazası okadar...
    ne kadar sen dikkatli olsanda karşı tarafa yapacak bişey yok herkesi allah korusun..

0|0
    0|0
  • Hayatım evet karıştım hatta haber oldu bak benim trafik kazası allah kimseye kaza yaptır masın m.gercekgundem.com/...e-kaza-11-yarali-143261h.htm

0|0
    0|0
  • Sabah sabah nerden geldi aklina..😊Evet yine bir sabah günü işe giderken aracımla kaz yaptım yakın zamanda

0|0
    0|0
  • Küçük bir trafik kazası geçirdim , verilmiş sadakamiz varmış dediğim kazadan ucuz kurtuldum
    Allah a şükür

0|0
    0|0
  • Karıştım. ßükür kimseye birşey olmadı. Formsliteleri uzun. Tamir fslan zsman alıyor. Hiç kaza yapmamak lazım. Herkese sakon ve sağlıklı günler diliyorum.

0|0
    0|0
  • Karışmadım

0|0
    0|0
  • Başka kazalara karıştım

0|0
    0|0
  • Allah korusun herkesi

0|0
    0|0
  • 1 ay once karistim. Bayram bitis haftasi carsamba gunu arac pert

0|0
    0|0
  • Haziranin 6 sinda karistim arabamla takla attim. Omurgam legen kemigim kolum catladi. Sag ayak bilegimde parca parca oldu 4 aydir daha 1 haftadir yurumeye calisiorum ancak oda koltuk degnekleri ile. Koca yazi yatarak gecirdim yani :) allah kimseye yasatmasin bir daha direksiyon basina gecicegimi dusunmuorum

0|0
    0|0
  • Evet ölümden döndüm

0|0
    0|0
  • Evet

0|0
    0|0
  • Amin inşAllah cümlemizi...
    Çok karıştım..
    Küçükken araba altında kaldım...
    Babamı trafik kazasında kaybettim...
    Motorlu Kuryeyim başıma çok geldi otobüs çarptı araba çarptı sürekli oluyor alıştım...
    Ölmedim yaşıyorum keşke ölsem...

0|0
    0|0
  • 3 5 defa kaza yaptım bir defama kafa göz patladı bir defa ufak tefek sıyrıklar 3 defa burnum bile kadanamadı.. ve bütüm kazalarım da araçlarım pert oldu... Görecek Günlarim Var demekki ;)

0|0
    0|0
  • Araba carpmisti bir kere.

0|0
    0|0
  • daha önce trafik kazasına hiç karışmadım.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    59

Kızlar Ne Diyor 34

• allah korusun evet karıstım
    seneler once zincirleme kazada arka koltuktaydım bagaj full doluydu 7 araba birbirine girmisti arkamızdaki duramayınca feci gumlemistik bagaj kurtarmıstı allahta
    onun haricinde bende araba kullanırken ufak bir kazam olmustu ama kaza bile denemez

0|1
    0|0
  • Arabayla geyiğe çarptım sonuç korkudan ve şoktan kalpten gidiyordum arabam çöpe gitti ben geyiğin bebekleri vardır diye ağladım..
    Allah kazadan beladan korusun evet psikolojisi çok çok kötü bir süre araba kullanamadım..

0|1
    0|0
  • Evet şahit olduğum kazalarda oldu direk içinde olduğum kazalarda ki birinde baya yoğun bakıma filan girmiştim.

0|1
    0|0
  • Bikac kez oldu

0|1
    0|0
  • Ufak tefek oldu ama çok şükür önemsiz şeylerdi

0|0
    0|0
  • Allah korusun da bir ara kamyon vardı önde görmedim tabi bir anda yola atlayınca arabayla çarpıştık bir şey olmadı şükür

0|1
    0|0
  • 2 kere kaza gecirdik. Bir kazada kardesimi kaybettim. Diğerinde maddi hasarla atlattık. İkisinde de aracı baska biri kullanıyordu. Zor bir durum Rabbim kimseye yaşatmasın 🤗

0|1
    0|0
  • Allah korusun kimsenin basina getirmesin trafik degil ama evde kaza gecirdim koluma lavabo dustu 12 dikis var kolumda millet kolumu jiletledim saniyor :(

0|1
    0|0
  • 3 ay önce arabayla direğe çarptım 😂

0|1
    0|0
  • Hayır allah korusun

1|0
    0|0
  • 8 yaşında karıştı idim çok fena idi

0|1
    0|0
  • 0|1
    0|0
  • Motor çarpmıştı

0|1
    0|0
  • Birkaç defa geldi başıma

0|2
    0|0
  • Ben değil de aile üyelerinden biri trafik kazası geçirmişti. Allah herkesi korusun.

0|1
    0|0
  • Malesef 😶

0|1
    0|0
  • Evet

0|0
    0|0
  • Allah korusun

1|0
    0|0
  • dahalık hiç karışmadım