Sanaldan tanıştığın karşı cins ile tatile gider misin?

Merhaba Arkadaşlar. Hiç yüzyüze görüşmeyip sadece sanaldan tanışıp sanaldan muhabbet ettiğiniz karşı cins biri birlikte tatil yapmak istese maddiyat sorun olmasa kabul eder misiniz?

Güncellemeler:
? Keşke yasak olmasa da öz'elden ya'zın desem :)

0|5
50114

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 114

• Kader belli mi olur

0|0
    0|0
  • Hayır sanaldan kimseyle konuşmuyorum pek zaten

0|0
    0|0
  • Tatil beldesinde yaşıyorum. Biçok sanaldan tanıştığım arkadaşım yanıma geldi

0|0
    0|0
  • Ne kadar safsin... sorunun kendisi bile saf

0|0
    0|0
  • Tatil ne demek ya ben tanışmadığım biriyle sinemaya bile gitmem tatil ne vede senin tatil paranı ödiyecek hmm güzel bir düşünce yerinde olsam giderdim evet gitmelisin

0|0
    0|0
  • Buradan tanıştığım bir kadın arkadaşla sadece arkadaş ama onun arkadaşlarıylada beraber çadır kampı yapmayı planlıyorduk aksilik çıktı. Başka döneme erteledik

0|0
    0|0
  • muhabbetin ve samimiyetin ne kadar ilerlediğine bağlı ama direk tatile gitmem görüştükten sonra olabilir

0|0
    0|0
  • ederim ettim de gittiklerim oldu hatta 1 aya kadar türkiye turu yapıcam gelmek isteyenler var görüşmediklerimden bakalım götürecem içlerinden birini

0|0
    0|0
  • Bir Bayan arkadaş çok ısrar etmişti hatta tüm masrafları kendisinin karşılamak istediğini beyan etmişti ama gitmedim 😀

0|0
    0|0
  • Evet, zaten böyle bir tatilim olmuştu. Yıllar önceydi. Ayrıca benim yanıma da tatile gelen oldu netten tanıdıklarımdan.

0|0
    0|0
  • Ne kadar tanıdığıma bağlı...

0|0
    0|0
  • Kızlar gitmez erkekler gider

0|0
    0|0
  • Gidin gidin sonra bir şey olsun. Tüm karşı cinsi suçlayin. Dünya güven veren bir yer olmaktan çıktı. Doğallık yok oldu. Karşı komsuya güven yokken. Amacı çoğunun belli olan sosyal medya avcıları ile dışarı çıkma durumu iyi değil.

0|0
    0|0
  • Cok iyi tanirsam. Giderim

0|0
    0|0
  • Harun abi çıkarsa

0|0
    0|0
  • Gitmem

0|0
    0|0
  • giderim

0|0
    0|0
  • Once bir gercekte görmem lazim

0|0
    0|0
  • Nede hep kizlarin yorumlarina yorum yapmissin? Yoksa sen erkekmisin baktimda hic bir erkegin gorusu senin ici n onemli degil ya da sen burdan kari kiz dusurmeye calisan gizli erkeksin

0|0
    0|0
  • En azından bir iki kez de yüz yüze görüşmüş olmamız gerekir..

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    94

Kızlar Ne Diyor 50

Yükleniyor...