+1 yıl

Hediye fikri? Acillll?

Sevgilime hoş bir hediye yollamak istiyorum farklı şehirde yaşıyor ailesiyle mecburi olarak tabi bende kız olduğum için ailemle yaşıyorum sevgilimin annesiyle babası ayrı bende pek Gidemiyorum ama hediye yollamak istiyorum mesela internette tarih isim falan yazan kupa bardaklar ve yastıklar var onlar nasıl olur sizce ve para miktarı yüksek olmaması gerekiyor. Para miktarım en fazla 70 TL hem kargoya gidecek hemde güzel bir hediye istiyorum değeri olacak böyle unutamayacağı en çokta hoşuna gidebilecek birşey isimli olması şart değil tabi ama değerli birşey istiyorum yüzünü gulumsetecek birşey fikirlerinizi bekliyorum... Aynı zamanda fikir verirken sunuda belirteyim sevgilim dedesine çok değer veriyor beraber yaşıyorlar onun içinde ne alabilirim söylerseniz uygun fiyatlı olsun ama güzel hoşlarına gidecek olsun yeterli...
Güncellemeler:
+1 yıl
boyle birsey aklima geldi dedesine olmasada kardesine ve kendisine bjk ve gs amblemi olan kupa gondersem erkek arkadasimada bir ust alsam uygun fiyata ayrica birde bir kitapcidan defter alip icini doldursam ( ilk tanistigimizda mesajlastiklarimizi yazsam nasil bugune geldigimizi anlatan kucuk kucuk konusmalarimizdan olusan diyalog seklinde yazsam) nasil olur basit mi bunaltici mi yoksa guzel mi olur? Ayrica ask siiride eklerim sonunada fotolarimizdan eklesem bir kac tane?
Hediye fikri? Acillll?
4
1
Görüşünü yaz