+1 yıl

Ben kızlara kadınlara bayanlara kim hangisini üstüne alınıp gelicekse bir soru sormak istiyorum (biraz uzun ama okuyun lütfen) ?

Neden ön planda olmak istiyorsunuz? Yani sormak istediğim şu. Önceden kadınlar erkeklerden biraz sonra gelirdi şimdi bir çoğu erkeklerle eşit ama sanki daha iyi mi oldu

Ben araştırıyorum bence önce ki hali daha iyiydi karşı cinsin şu an olan ise kadınların bir çoğu kullanımda ve hep bir kazandırılma içindeler.

Mesela bakıyoruz ki ajanslar bir kısım para veriyor kadın soyunup iç giym ile fotoğraf çekiyor sonea kliplerde bir üçret için kadınlar millete dansöz gibi gibi gösteriliyor. Sonra yani baksanıza barlarda kadın şipariş edebiliyorlar.

Yani bu konuda düşünceleriniz nelerdir?

Türkiye de yine iyi bu durum. Yabancı ülkede kadın parası olduğu halde para karşılığı ilaç alıyor işte denek oluyor kandırılıp geliştirilmiş azdırıcı hap beriliyor bir gün boyunca kaç kişi ile birlikte olursa. Ve sonra Kadınlar bence çok kötü oyuna gelmiş gibiler. Para için sokağa zincirleniyorlae millet geçerken ne yaparsa artık kadına.

Yani yanlış anlamayın sizi kötülemek alçatmak değil amacım geei plana atmak değil.

Eskiden kadınlar erkeklerden sonra gelirdi biraz ve durum böyle değildi kadınlar olduğu gibi çok korunan sahşp çıkılan kısım oluyordu terk edilme altadılma o kadar yoktu herkes ailesin sadıktı akrabasına sadıktı sülalesine sadıktı. Şimdi kadınlar eşit oldu bir çoğu bence iyi olmadı yine olan onlara oldu. Bir çoğu eşit oldu bazıları haylan olamadı evet ama bence iyi olmadı. Çünkü görüyorum erkeklere kanan çok yani sevgilim dediği kızı canlı yayında hallediyor ailesi de biliyor karışmıyor? Kendi seçimi diyor yani.

Sordğum taraf karşı cins siz ne düşünüyorsunu ne demek istersiniz bu konu da? Şimdi den Teşekkür ediyorum cevaplamak isteyenlere.
Ben kızlara kadınlara bayanlara kim hangisini üstüne alınıp gelicekse bir soru sormak istiyorum (biraz uzun ama okuyun lütfen) ?
2
0
Görüşünü yaz