+1 yıl

Nasıl teselli edebilirim?

Amcamın oğlu var 24 yaşında öz abim gibi çok severim çok değerli benim için. Kendisi subay. Geçen yıl nişanlandı mayısın sonuna doğru düğünü olacaktı görev yaptığı yerden ev buldular öyle para biriktiriyordu eşyaları mobilyaları hep seçtiler bir sürü masraf etti. Nişanlısı olacak aşağılık meğer aldatıyormuş abim öğrenmiş resmen yıkıldı ağlıyordu telefonda sesini duyunca bir tuhaf oldum amcam yengem herkes kötü. Nişanlısına o kadar iyi davranıyordu ki. Evini bile seçti görev yeride tehlikeli yerdi o zorluk içinde çalışıp parasını biriktirdi yuva kurayım diye nişanlısıda sürekli görevde bana vakit ayırmıyordu ilgilenmiyordu uzaklaştırdı kendinden demiş ya o bir asker orada vatanı için uğraşıyor insan hiç mi düşünmez bide utanmadan aldatmasını haklıymış gibi gösteriyor asker olduğunu bile bile nişanlandın bu yapılır mı ben abime ne diyim memlekete gelicek benle çok iyi anlaşırdı konuşur sohbet ederdik nasıl teselli edicem ki ne diyecem hiç bilmiyorum çok üzülüyorum ona çok Allah herkesin karşısına hayırlı eş çıkarsın gerçekten.
Nasıl teselli edebilirim?
2
2
Görüşünü yaz