+1 yıl

Erkekler, Gozumden gitmiyor ne yapabilirim?

Selam arkadaslar. Lutfen bana yardimci olun. Sevdigim biri cocuk vardi ona cok guvenmistim cok seviyordum onu. Onun icin ta memleketina kadar gittim. Memleket farkimiz var biraz uzagiz. Orda 2 ay falan kaldim. Bu iki ayda da bulustuk konusuyorduk. Hayeller ediyorduk ne guzel evleniriz bir evimiz olur falan. Yani az cok maceralar oluyor. orda baska turlude acilar yasadim. Sonra biraz ailesinde sorunlar vardi ailesi istemiyordu beni ama tanimadan. Ben gonlumu cocuga cok kaptirdim cok baglandim ona. O bakmis ailesinde sorunlar var beni ordan uzaklastirmis. bir suru biseyler oldu bir kiz cikti ortaliga bilmem ne. Belkide baska biri silerdi onu bana diyordular sana yalan soylemis sonrada kiz cikmis ortaliga ama ben yinede bu yasanmislari ilk defa memleketimden baska bir yere gitmisdim o yuzden unutamiyorum. Ailesini diyor yani ailesinden dolayi olmuyor. Sonra yine ben ona yaziyordum. gecenlerde yazdi bana gozume geldin uzuldum falan diye. Resmen yalvardim ona bisey yap birlikte olalim diye. Bak bu son gunlerde baya gonlume girmis gozumden hic gitmiyor. Simdi de kalbim daraliyor artik. Her turlude demisim ona buraya gel ailemlede tanis diye. biraz sanki ailesine soz geciremiyormus. Yani bisey yapabilmez mi sizce? Olucem resmen oyle kalbime girmis ki yanimda olsa simsiki sarilip agliyasim var ne yapiyim dayanamiyorum onsuz artik. Kurana yemin ederim cok kotuyum. Ne yapiyim ona kavusum diye. kavussam sanki dunyalari bana verirler. Ac kaliyim dugunum olmasin ama yeterki yanimda olsun. Hasretim ona😢😢😢😢😢😢😢
Erkekler, Gozumden gitmiyor ne yapabilirim?
11
Görüşünü yaz