+1 yıl

Yaşadığına emin olduğun şeyi aslında yaşamamak?

Merhaba benim bir sorunum var ne kadar saçma olsada başlıktanda anlayacağınız üzere bir şeyi yaşadığıma emin olduğum halde aslında yaşanmadığını fark ettim şöyle anlatayım bir arkadaşımla muhabbet ediyorduk ve bana dizi izlediğini söyledi bende ne izlediğini sordum sonra arkadaşım dizinin adını söyledikten sonra kitabı olduğunu filanda söyledi neyse bugün yine konuşuyorduk ve dizi izlediğini söyledi bende yine ne izlediğini sorup hemen ardından geçende izlediğin dizi mi dedim o da dizinin adını söyleyip daha bugün başladığını, dizinin ayrıyetten birde kitabı olduğunu söyledi aynı arkadaşımla o dizi hakkında daha evvel konuştuğumuza yemin edebilirim hatta emin olmak için diğer arkadaşlarımla olan mesajlarımıda kontrol ettim o konuştuğumu iddia ettiğim arkadaşımada konuşmalarımızı kontrol ettirdim mesajları sildim desem silmedim ve silsemde arkadaşım mesajlarını silen birisi değil 6. hissim çok kuvvetlidir acaba rüyamda filan mı gördüm desem dizinin adını daha evvel ne duydum ne işittim hemde bildiğiniz gerçekti deja vu desem deja vu olduğundaki hisside yaşamadım sanırım kafayı yiyorum aranızda hiç böyle bir şey yaşayanınız oldu mu?
Yaşadığına emin olduğun şeyi aslında yaşamamak?
4
1
Görüşünü yaz