+1 yıl

Bu tür erkekleri i̇tici bulan sadece ben miyim ya? 😂😂_?

Evet kız versiyonu yapmıştık. Bir sürü engellemeler oldu, eleştiriye dayanamayan kızlarımız saldırdı şimdi sıra erkeklere geldi. 😂 Başlıyorum :

1- Yere kahırıyorsunuz, yolda giderken tükürük saymaktan matematiğim gelişti sayenizde. İğrenç bir durum kusmak istiyoruz biz kızlar. Hele tam tükürürken bizzat görüyoruz ya of iyice itici oluyorsunuz.😂

2- Polat Alemdar gibi havalara giren, ayağında uzun burunlu kundura, altına beyaz çorap, elinde tesbih sallaya sallaya gezen, herkese laf atan, sürekli birileri ile tartışma yaratmaya çalışıp delikanlıyım ben havası vermeye çalışan erkekler çok itici gerçekten. Bir de sürü ile gezerler bunlar 😂

3- Sürekli Türk kızlarını diğer milletler ile kıyaslamanız gerçekten çok itici bana göre. Yok Türk kızları neden kötü de ruslar iyi. Ruslar da sana ölüyordu 1.60 boyunla Kahtalı Mıçı gibi tipinde neyin tribindesin_? O rus kızı sadece paran bitene kadar sana bakar. Sonra bayyybay😂

4- Kızların adını çıkarmaya çalışan, sırf diğer erkek arkadaşlarına hava atmış olabilmek için kızları kullanan, yaşadıklarını erkek arkadaşlarına anlatıp egosunu şişirmeye çalışan erkekler çok iticisiniz.😂

5- Bir ortamda kızların gözüne girebilmek için kasım kasım kasılan, yanındaki arkadaşlarını ezmeye bozmaya çalışan, ukala tavır takınalet ayrı iticisiniz. 😂

6- Doğal kızdan yanayım dersiniz hepiniz ama nerde yapay kız var onun peşinden koşarsınz iticisiniz 😂

7- Yolda yanınızdan geçen kızlara laf atan, ağzının içine girerek konuşan, rahatsız eden erkekler gerçekten illetsiniz ya öf 😂

8- Küfür eden ve kaba konuşan erkekler çok iticisiniz 😂

9- Her kızı potansiyel seviişilecek kız olarak gören, bir kız selam verse yanlış anlayan ve bu kız bana asılıyor kafasına giren erkekler siz iticiden de ötesiniz gerçekten 😂

10- Kızlarla parasını yemek için sevgili olan erkekler de var. Kızları para için kullanan her yediğini içtiğini kıza ödeten erkekler iticisiniz..
Aklıma bunlar geldi şimdilik.. Siz de katılıyor musunuz bana _? 😂
Bu tür erkekleri i̇tici bulan sadece ben miyim ya? 😂😂_?
84
34
Görüşünü yaz