+1 yıl

Yerimde olsaydınız nasıl davranırdınız?

3 sene önce merdivenden düşerek başımı yere çarptım. çarpmışım yani, ben hatırlamıyorum. bu olayla birlikte, ailem hariç kimseyi hatırlamıyorum da aynı zamanda. benim için etkileyici olan olaylar ve lisan gibi, matematik gibi akademik bilgiler de hafızamda canlı. kardeşimin doğumu, okula başladığım günü hafızamda kalan anılarımdan.. hane dışından babaannemi bile 1 yıl sonra hatırlayabildim.
şu an 26 yaşımdayım ve 14 yaşımdan beri günlük tutuyormuşum. bazı şifreler var bir türlü çözemediğim. anladığım kadarıyla harflere farklı şekiller verip, cümlelerimi bu şekilleri kullanarak yazmışım.
gıda mühendisliği okuyordum ama tahmin edeceğiniz gibi devam edemedim, seneye devam etmeyi düşünüyorum.
benim asıl sorum şu: 2 yıl önce inş mühendisliğinden mezun olan bir adam, onunla birlikte olduğumuzu söyledi bana. daha doğrusu 3 yıldır söylüyor bunu. arkadaş çevresinden bir iki kişi sevgili olduğumuzu, diğer kişiler ise bilmediklerini ama zannetmediklerini söyledi. ailem akrabalarım bilmiyor. ikilemde kaldım anlayacağınız. günlükteki şifreleri de çözemiyorum ama oraya ona ait bir şeyler yazmış olabileceğimi düşünüyorum. bir şey hissediyor musun ona derseniz, hayır.
Yerimde olsaydınız nasıl davranırdınız?
10
1
Görüşünü yaz