+1 yıl

Hayattan hiç bir şekilde zevk almıyorum insanlar evren herşey saçma geliyor neden?

Şimdi seri yazıyorum öncelikle hayattan tamamen pes ettim tamam mı yaşamak filan umrumda değil isterse dünyanın en zengin insanı olayım en iyi yerlerde olayım ben yinede yaşamak istemiyorum allah var inanıyorum ama bana mı sordu beni yaratırken çok saçma değilmi istemeden yaratıyor sonra ibadet et ödül cennet ulan banane benimi ilgilendiriyor sen sordunmu bana bak seni yaratıyorum işte böyle böyle cennete gidersin cehenneme gidersin yok yani çok saçma insanlardan hayattan evrenden herşeyden nefret ediyorum cumaya gittim işte diyorlar allah şöyle böyle orda hocaya tekme tokat girişesim geldi ciddiyim ne kadar saçma ya ne kadar saçma biri allah olmuş kafasına göre yaratıyor ilgilenmiyor sonra ibadet et yok cennet böyle böyle bakın ben 18 yaşındayım 18 yaşında bunları düşünüyorum yaşıtlarımdan olsun insanlardan olsun herşeyden nefret ediyorum sadece lafta değil ciddi söylüyorum para olsun zengin olayım ben yine istemem yaşamak belki farklı ülkede doğmuş olsaydım fikrim ruh halim değişebilirdi ama zavallı bir ülkede doğdum ne yapayım yani neyse isteyen yorumlar not:(ALLAH BÖYLEDİR NAMAZ KIL DÜZELİR VS DİNLE İLGİLİ BİŞEY YAZMAYIN ALLAH VAR İNANIYORUM AMA ALLAHDA UMRUMDA DEĞİL HAYATTA DEĞİL NOKTA... ) ANLADINIZ UMARIM
Güncellemeler:
+1 yıl
-++++++
+1 yıl
-+++
Hayattan hiç bir şekilde zevk almıyorum insanlar evren herşey saçma geliyor neden?
0
2
Görüşünü yaz