+1 yıl

Son noktayım bir karar vermem gerek?

Öncelille sabirla okur ve caveplarsaniz minnettar olurum cünkü bu işin içinden çıkamıyorum.2buck senelik bir beraberligim var. Çok sorunlu basladik baslarda gereksiz kıskancliklar sacma sapan kavgalarimiz ve sinir krizlerimiz oldu. Neyse geride kaldi bu durumlar kendimden cok verdim cok yiprandim. Heyecanim falan kalmadi. Alistim benimsedim. Her konuda destek olduk birnirimize cok fazla arkadas gibi olamasakta bunuda az düzeyde degistirdik. Sevdigim sevmedigim cok yönü vardi karsimdakinin. 2seneyi astik ailesiyle tanisiyorum. sevgilimde annmle tansti babmda haberdr Ve bir iki kere disarda denk geldik artik kirici olmaya basladilar bir adim istiyolar baskilari var. Benim sorunum su yasim 24 üni istiyorum acktan lisedeyim henüz gec kalmis olabilirim ama bu konuyu kafama koydum yapamszsm mutsuz ve ezik olucam hep biliyorum. evlenmek buna mani olur die korkuyrm sevgilim kiskanc azaltsada hala öyle. Ve dedigim gibi heyacanm kalmadi. Ve onun babasndan kaynkli üzerinde 20bin kadar borcu var. dahasi nedense öyle közü kör mutluktan uçan bir asik olamadim. sevdim deger verdim ve fedarliklar yaptm sadik kaldm hep. Onun sevgisinden suphem yok bana deger verdi hep. ben çizgileri olan bir iliski yasamak isterken sevgilim yüzünden aştık hep bunlari ve sanirim bu beni mutsuz etti o üzülmesin die bna guvensin inansin die onun istedigi gibi bir iliski yasadk. ailesini sevemedim. Ve elti adayima takigim çok burnu havada basarili bir kiz benim suandaki durumum malum sevgilimin aileside ufaktan bu konuda kiyaslama yapicak insanlar gibi geliyo bana. Yani net olamiyorum ailemde baski yapmkta kaybetmekte istemiyorum ama evlilikte istemiyor gibiyim. sizce nasil bir yol izlemeliyim? Ve son olarak sunu söyliyim aile ortamimdada mutlu degilim uzaklasmak istiyorum.
Son noktayım bir karar vermem gerek?
4
3
Görüşünü yaz