+1 yıl

Erkekler, Kaybetmek istemiyorum bu defeda?

Selam arkadaslar. Benim bir sevdigim cocuk vardir. Onun icin resmen canimi feda ettim bile. Memleketine kadar gittim. Bayada mesafe vardir. orda baya aci cektim. sonra bu cocugun ailesinde beni tanimadan istemediler. Cocuk beni ordan gondermek icin behaneler etmisdi. ama bana baya umut vermisti. Ayrilmisdik yani. bir suru bisey oldu. Son kac gunde baya gonlumden geciyordu. Asiri gonlumu kaptirmisim ona. sonda instaya mesaj atmisdim. oda bana bugun konustuk. oda aklima geldin falan dedi. Yap bisey diyorum ona birlikte olalim diye. Evdekiler istemiyorlar. Cok agladim konusunca. kendiside goruyor sevdigimi. Sorumu sormakta en onemlisi bu defa nasil onla konusuyum bikmasin benden daha ozlesin baglansin sevsin. Erkekler siz biliyorsunuz nasil davranmaliyim? Ne olur lutfen bunla birlikte olursam bari ilk defa bir hayalime kavusmus olurum😢Cok konusunca saniyorum sevmiyorsunuz. bide ben konusunca bana dedi eskileri konusma. istemiyorum bu defa kaybediyim. Birlikte olmak icin nasil bir yol bulabiliriz. Aileside istesin diye. Neolur yardim edin
Erkekler, Kaybetmek istemiyorum bu defeda?
4
Görüşünü yaz