ŞU AN ÖLMEK İSTİYORUM?

Şu an bunları ağlayarak yazıyorum. Yakın zamanda babamı kaybettim okulun uzadı herkes çalışıyor ben çalışamıyorum. Annemle kardeşim sürekli okulun uzadığı için dalga geçiyor beni hep küçük düşürüyorlar başkalarının yanında. Kırık ve çürük bir dişim var sırf para gitmesin diye erteledim yaptırmayı. Şimdi o kadar ağrıdıki ağladım ama annem bir sürü laf etti yok çalış yaptır falan benden bekleme insan ağlamaya utanır falan. ben napim bu evde kalmak istemiyorum ama gidemiyorum da. Ben nerde çalışabilirim arkadaşlar part time alan yerler var mı?

0|0
312

En İyi Erkek Görüşü

• kardeş sende bir inanç zayıflığı olabilir mı? göndereceğim videoyu Allah rızası için izle lütfen

https://youtu.be/eTIZ5kMsIU0

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ah be kardeşim, şu an kadın sığınma evindeyim tek başımayım, telefonlarda tehditler durmuyor. Ne zaman öldürüleceğim belli değil, Annemin hayatından sorumluyum, Neler var hayatta neler. Herşey canını alacak kadar kolay olmamalı.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 11

• öncelikle sana şu an ki hayatın için geçmiş olsun diyorum baban için de allah rahmet eylesin annen boyle yapmamali polise gitmelisin bnce

0|0
    0|0
  • Ailenin alayvi tavri pek hos olmamis. Ama sende fazla abartmamaya calis. Kendimi oldurcem falan diye.
    Universite okuyorsun sanirim. Hangi okul?

0|0
    0|0
  • Ölmek için güzel bir gün?

0|1
    0|0
  • başın sağolsun arkadaşım allah sabır versin.
    şok bim a101 gibi marketlerde part time eleman alıyorlar onlara bir başvur

0|0
    0|0
  • biraz olumlu düşünmeye ihtiyacın var... bakış açını degistir

0|0
    0|0
  • garsonluk işi bulabilirsin ama şehir ve meslek geçmişini öğrenmek lazım

0|0
    0|0
  • konusalm yazbna

0|0
    0|0
  • Allah yardımcın olsun sakin ol. mağaza ve büyük marketlere sor elbet iş bulunur

0|0
    0|0
  • salla gitsin be herseyi taksak bu hayatta herkes kendini öldürürdü

0|0
    0|0
  • ALLAH BUYUKTUR UMUDUNU KESME KARDES BELKI BU ACILARININ SONU MUTLULUKLA BITER SUKRET

0|0
    0|0
  • Bu mu yani?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Üzüldüm cidden Allah yardımcın olsun

0|0
    0|0
  • Bana mesaj yoluyla ulaşır mısın

0|0
    0|0