Muhafazakar bir ailesiniz ama sevdiğiniz kız açık birisi ama seviyorsunuz evlenirmisiniz bu şekilde?

Muhafazakar bir ailesiniz ama sevdiğiniz kız açık birisi ama seviyorsunuz evlenirmisiniz bu şekilde

0|0
52

En İyi Kız Görüşü

• Aile yapilari önemli. kzin acikligina kapaliligina bakmiyor. ailesi ve kendisi dsunce olarak size yakinlarsa bir problem olmaz insallah bu konuda.

0|1
    0|0
    • Kızın ailesi bizim aileden farksız biz gibiler aynen ama kız açık işte rahatlar yani bize göre

• Teşekkürler

• Rica ederim.

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

• eger ailen buna karsi on yargili degilse birsey diyemem simdi kız acik senin ailen kapansin diyor kizda bunu kalben istiyorsa neden olmasin eger hayir ben buyum diyorsa sende hayir diyorsan üzgünüm bir taraf kendinden ödün vermek zorunda gercekten seviyorsa

0|1
    0|0
  • biz aynısını yaşadık. biz kapalı bir aileyiz ama dayım açık biriyle evlenmek istedi. Pek karşı gelmedi bizimkiler dayımın evlilik yasi geçmişti biraz.. büyüktü bir yuvasi olsun diye sustular. Ama ailede çok sıkıntı oldu yani olmaya devam ediyo evlilikte ailelerde evleniyo o yüzden biz sıkıntı yaşadık ama sizde ne olur bilmem

0|0
    0|0
    • Ya bizde muhafazakar derken kapalı bizimkiler sadece kızın anneside kapalı bizim gibi ama kız açık sadece

• 26 yaşında ve kapanmak isteyecegini sanmıyorum

• hayırlısı

• ailen istemezse olmaz

0|1
    0|0
  • Evlenme kizin hayatini karartacaksan cunku ailen istemeyebilir sknti

0|1
    0|0
    • Ailem istemezse alır giderim başka yerde yaşarız

• Biricik ogullarının mutsuzlugunu isteyeceklerini sanmıyorum istemeselerde benim mutlulugum için razı olurlar onla evlenirsen hakkımızı helal etmeyiz falan demezler

• Umalim ki öyle olsun kabullenirse iki taraf sknti olmaz

Erkekler Ne Diyor 2

• Muhafazakar olsaydım, açık bir hanımefendi ile evlenip onun hayatını karartmazdım. İyi ki muhafazakar değilim.

0|1
    0|0
  • Hayir acik anlayisin a göre degisir

0|1
    0|0
    • Başı açık pantolon giyiyor sıfır kol giyisiler falan

Yükleniyor... ;