Hep farklı şeyler mi ararsınız yoksa standart mı hayatınız :D?

şu aralar çok sıkılıyorum :D hayatımda hiç bir şey yok kuş bile uçmuyor :D hep böyle farklı olaylar olsun peşindeyim , monoton düz olunca direk sıkılıyorum , böyle biri olsun aklımı karıştırsın , biri olsun kavga edelim biri olsun arkamdan konuşssun vsvs farklılıklar arıyorum devamlı ,

o farklılıklar olmayıncada sıkılıyorum :D anlatabildim mi acaba? :D kısaca anlatmaya çalışayım dedim uzun yazıları okumuyorsunuz zaten :D

0|0
29

En İyi Erkek Görüşü

• Bu yazıda cok uzun sen koca istiyon basına bela olacak bir adam yav ne gerek var rahat rahat takılır kavga etmek istiyosan ben sana küfür ederim kavga ederiz sıkıntı yapma 😂😂😂😂

1|0
    0|0
    • yok ya ne kocası onu mu çıkardın gerçekten d: :D :D :D ondanda sıkılırım ben :D

• Ben yazıyi yarim yamalak okudum ya ondan 😂😂😂😂 bacım pardon sen koca istemiyomussunda lan sen ne istiyon kafam karıstı simdi cok kafami yormayacam 😀 bende herseyden sıkılırim kendi kendimi konusuyo gibi hissettim neyse bu gece mutluyum etrafa sacayim sende mutlu ol gerisi boşss 😂

En İyi Kız Görüşü

• Monotonluktan ölüyorum ☺️

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 8

• Standart hayatım.

0|0
    0|0
  • Hep farklılık aradigim icin bu haldeyim..
    Sana da tavsiyem bence fazla abartma.. :)

0|0
    0|0
  • Bende çok sıkılıyorum napak

0|0
    0|0
  • Farklı şeyler aradığım ve bulamadığım için hoş olmuyor

0|0
    0|0
  • Şair burda şiir yazacak birilerini arıyo bence esra erol en mantıklısı

0|0
    0|0
  • Olur olur merak etme

0|0
    0|0
  • Farkli derken mesela?

0|0
    0|0
    • ne bilim yoldan geçerken bir kız bana bağırsın durduk yere ben de ona bağırayım , veya yoldan geçerken bir olay olsun değişik bir olaya şahit olayım :D farklı şeyler işte :D

• Sen hangi sehirde yasiyosun

• standart sapma olmalı :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Hep olaylar benim hayatımda bu rahatça oh diyip rahat nefes alamıyorum bu daha kötü 😂

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;